تاكید باردیگر شورای شهر بر ثبت ملی توچال

تاكید باردیگر شورای شهر بر ثبت ملی توچال به گزارش فست تریپ در جلسه بامداد امروز شورای شهر تهران، اعضای این شورا همچنان بر ثبت ملی توچال بعنوان میراث طبیعی شهر تهران تاكید نمودند.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، بامداد امروز بررسی ثبت توچال بعنوان میراث طبیعی شهر تهران بار دیگر روی میز بررسی شورای شهر قرار گرفت و محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران هم در توضیح این طرح اظهار داشت: یكی از اعضای شورای شهر پیشنهاد ثبت توچال بعنوان میراث طبیعی شهر تهران را بیان كرد و پیشنهاد داده بود كه مدیریت شهری به سازمان میراث فرهنگی پیشنهاد دهد كه این مجموعه كوهستانی ثبت ملی شود، اما كمیسیون فرهنگی و اجتماعی كه كمیسیون تخصصی شمرده می شود این پیشنهاد را نپذیرفته است كه در جلسه پیشین علل عدم موافقت عنوان شد، اما رای گیری به زمان دیگری موكول شد.
وی ادامه داد: حالا در این نشست نظر كمیسیون فرهنگی و اجتماعی به رای گذاشته می شود. یعنی به عبارت دیگر اگر اعضا به نظر كمیسیون فرهنگی در خصوص رد این پیشنهاد رای مثبت دهند این پیشنهاد مسكوت می ماند اما اگر اعضای شورا با این پیشنهاد كمیسیون فرهنگی موافقت نكنند و همچنان بر ثبت توچال اصرار بورزند بر مبنای آیین نامه باید این مورد در یك كمیته چند جانبه بررسی شود.
به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، نهایتا اعضای شورای شهر به نظر كمیسیون فرهنگی و اجتماعی در خصوص رد پیشنهاد ثبت توچال بعنوان میراث طبیعی تهران رای منفی دادند و محسن هاشمی اضافه كرد: پیشنهاد ثبت توچال بعنوان میراث طبیعی جهت بررسی بیشتر به سه كمیسیون محیط زیست، شهرسازی و فرهنگی ارجاع داده می شود تا باردیگر با بررسی همه جانبه این پیشنهاد، باردیگر این طرح را برای تعیین تكلیف به صحن علنی بیاورند.1399/01/17
23:57:28
5.0 / 5
4819
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است