وزیر كشور:

موفقیت طرح فاصله گذاری اجتماعی در 4 روز نخست ریشه در فهم دقیق مردم دارد

موفقیت طرح فاصله گذاری اجتماعی در 4 روز نخست ریشه در فهم دقیق مردم دارد به گزارش فست تریپ وزیر كشور اظهار داشت: همراهی عمومی و همگرائی اجرایی برای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، از یك سو مرهون اقناع سازی موفق افكار عمومی توسط رسانه ملی و سایر رسانه ها و از جانب دیگر، ناشی از جدیت و اهتمام ویژه در اجرای طرح از جانب مجریان در سطوح ملی و استانی است و همه این ها ریشه در فهم دقیق مردم شریف ایران از شرایط و مسئولیت ها دارد.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی شامگاه یازدهم فروردین ماه، در انتها نشست ویدئو كنفرانس با استانداران سراسر كشور كه به ارزیابی روند اجرای ۴ روز نخست طرح فاصله گذاری اجتماعی اختصاص یافت، ضمن تقدیر مجدد از مجموعه مدیران و كاركنان وزارت بهداشت، دانشگاه های علوم پزشكی، پزشكان، پرستاران و سایر كادرهای درمانی در جهت درمان و مبارزه با بیماری كرونا در كشور، اظهار داشت: بحمد ا... اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی برای مقابله با بیماری كرونا، هم با رضایت، موافقت و همراهی مردم روبرو شده است و هم، همگرائی و هم افزائی مؤثری بین بخش ها و دستگاه ها در قوای مختلف به ویژه بر سر اجرای این طرح وجود دارد.
وزیر كشور افزود؛ این همراهی عمومی و همگرائی اجرایی برای اجرای طرح، از یك سو مرهون اقناع سازی موفق افكار عمومی توسط رسانه ملی و سایر رسانه ها و از جانب دیگر، ناشی از جدیت و اهتمام ویژه در اجرای طرح از جانب مجریان در سطوح ملی و استانی است و همه این ها ریشه در فهم دقیق مردم شریف ایران از شرایط و مسئولیت ها دارد.
رحمانی فضلی با اشاره به رعایت الزامات و دستورالعمل های بهداشتی از جانب عموم مردم و توجه ویژه اقشار مختلف به كنترل مراودات بین فردی و اجتماعی برای جلوگیری از شیوع بیماری، تصریح كرد: افرادی كه دستورالعمل ها و حریم های تعیین شده برای مبارزه با انتشار كرونا را رعایت نكنند، هم مرتكب تخلف شده اند و هم به خود و جامعه ظلم می كنند.
وزیر كشور همینطور با اشاره به هماهنگی های بسیار مؤثر موجود بین بخش های مختلف دست اندر كار در استان ها برای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، اظهار داشت: حضور و تدابیر مؤثر استانداران منشاء این هماهنگی است و بحمدا... استانداران و همكارانشان با روحیه قوی و با انگیزه های دینی و ملی، پای كار هستند و شرایط را در استان ها مدیریت می كنند.
دكتر رحمانی فضلی همینطور با اشاره به گستردگی كار در سطح كشور و اهمیت استفاده از همه ظرفیت های موجود در مناطق اظهار داشت: اقدامات مفید و مؤثر شهرداری ها در مبارزه با كرونا و طرح های خلاق و خودجوش دهیاری ها برای جلوگیری از شیوع بیماری شایسته تقدیر است.
وزیر كشور در انتها ابراز امیدواری كرد، با لطف خدواند و به بركت این ایام فرخنده و مجاهدت دست اندركاران عرصه درمان و همه كسانی كه در كشور با نیت های خالصانه و در جهت كسب رضایت الهی به مردم خدمت می كنند، روند بهبود و رفع كامل بیماری هر چه زودتر در دسترس قرار گیرد.1399/01/12
15:14:35
5.0 / 5
4158
تگهای خبر: دستگاه , شهرداری
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است