مدیر عامل شركت واحد تهران خبر داد

آغاز جداسازی كابین رانندگان از مسافران در اتوبوس های بی آرتی

آغاز جداسازی كابین رانندگان از مسافران در اتوبوس های بی آرتی فست تریپ: مدیر عامل شركت واحد اتوبوسرانی اظهار داشت: برای حفظ ایمنی و سلامت رانندگان و مسافران اتوبوس  آغاز به جداسازی كابین رانندگان اتوبوس از مسافران در اتوبوس های بی آر تی كرده ایم.


به گزارش فست تریپ به نقل از مهر، مهندس محمود ترفع با بیان اینكه خودرا در قبال تامین امنیت و سلامت رانندگان و مسافران متعهد می دانیم، اضافه كرد: به این منظور كار جداسازی كابین رانندگان اتوبوس از مسافران را در اتوبوس های بی آر تی آغاز نموده ایم و به زودی این تفكیك را در همه اتوبوس های پایتخت اجرا می نماییم.
وی به اختصاص نسل جدید ماسك های ضد ویروس به همه رانندگان اتوبوس و استفاده از افشانه های ضد عفونی كننده در تمام اتوبوس های پایتخت اشاره نمود و اظهار داشت: علاوه بر اینها نسبت به ضد عفونی كردن اتوبوس در ابتدا و انتهای خطوط برمبنای دستورالعمل های وزارت بهداشت اقدام می نماییم تا از رعایت ضوابط بهداشتی و تامین امنیت همكاران خود و مسافران اطمینان حاصل نماییم. ترفع با سفارش به شهروندان به جهت اینكه تا جای ممكن از نشستن در ردیف اول و پشت سر راننده اجتناب كنند، اضافه كرد: هر قدر مسافران فاصله بین خود و راننده و نیز درخلال خودشان را رعایت نمایند، احتمال انتشار ویروس و مبتلاشدن به بیماری را كم می كنند.

1399/01/10
14:03:01
5.0 / 5
4460
تگهای خبر: اتوبوس , ایمنی , شركت , شهروند
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است