رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران:

محوطه و خیابان های اطراف آسایشگاه كهریزك ضد عفونی می شود

محوطه و خیابان های اطراف آسایشگاه كهریزك ضد عفونی می شود به گزارش فست تریپ رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران اظهار داشت: بر مبنای تصمیمات اتخاذ شده و دستور شهردار، عملیات ضدعفونی محوطه و خیابان های اطراف آسایشگاه را هر ۷۲ ساعت یكبار انجام می شود.


به گزارش فست تریپ به نقل از مهر، مسعود حمزه ای امروز با حضور در آسایشگاه كهریزك تلاش ها و خدمات پرسنل آسایشگاه را مورد تقدیر قرار داد و اظهار داشت: در آستانه فرا رسیدن عید نوروز و حلول سال نو، با همت شهرداری و عنایت دكتر حناچی شهردار تهران، هدیه شهروندان معزز تهرانی تقدیم قدوم پاك و با صلابت پرستاران، پدریاران و مادریاران آسایشگاه سالمندان كهریزك شد با امید آنكه در این روزهای سخت، اندك لبخندی برلبان و بارقه امیدی در قلب و توان باردیگر ای را برای خدمت این بزرگواران به مددجویان آسایشگاه شاهد باشیم. وی ادامه داد: با عنایت به شیوع كرونا، شرایط خاصی در كشور بوجود آمده است كه این شرایط در مراكزی همچون آسایشگاه سالمندان كهریزك ویژه و استثنایی است.
حمزه ای با اشاره به اینكه یكی از دغدغه های بزرگ مدیران آسایشگاه مبحث ضد عفونی این مجموعه است، اظهاركرد: بر مبنای تصمیمات اتخاذ شده و دستور شهردار، مقرر شد تا سازمان آتش نشانی شهرداری تهران عملیات ضدعفونی محوطه و خیابان های اطراف آسایشگاه را هر ۷۲ ساعت یكبار انجام دهد. در این بازدید كه رحمان نژاد معاون خدمات شهری سازمان بازرسی، موسوی معاف سرپرست سامانه ۱۸۸۸، كیانی معاون عملیات سازمان آتش نشانی و غلامی نسب مدیر منطقه عملیاتی آتش نشانی هم حضور داشتند، پور فهیم معاون سلامت و توانبخشی و رضایی معاون اجرایی آسایشگاه كهریزك ضمن تشكر از همكاری و كمك شهرداری در پیشگیری و مقابله با ویروس كرونا توضیحاتی در مورد وضعیت مجموعه، مددجویان و پرسنل آسایشگاه عرضه كرده و بیان نمود: از همان ابتدای اعلام خبر مشاهده ویروس در كشور، از تردد خیرین جلوگیری و سخت گیری ها و كنترل های لازم در رفت و آمد به داخل مجموعه كهریزك صورت گرفت. رئیس سازمان بازرسی همینطور همزمان با آخرین پنجشنبه سال، با حضور در بهشت زهرا (س) وضعیت این مكان را از نظر میزان ازدحام بررسی كرد و از همكاری خوب شهروندان در عدم رفتن به آرامستان ها و جلوگیری از ازدحام تشكر كرد.


منبع:

1399/01/03
12:29:00
5.0 / 5
5165
تگهای خبر: آسایش , تردد , خدمات , شهرداری
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است