فراهانی خبر داد

تبدیل سوله بحران به شهربازی توسط نورچشمی مدیران قبلی شهری

تبدیل سوله بحران به شهربازی توسط نورچشمی مدیران قبلی شهری فست تریپ: رییس كمیته بودجه شورای شهر تهران از واگذاری سوله مدیریت بحران منطقه 4 به نورچشمی مدیران قبلی شهرداری اطلاع داد.به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، مجید فراهانی بامداد امروز در تذكر پیش از دستور خود با اشاره به اینكه پیش از زلزله كرمانشاه در 14 آبان 96 تذكری به شهرداری تهران درمورد ضرورت تسریع تحویل پایگاه های پشتیبانی و مدیریت بحران داشتم، اظهار داشت: این تذكر من در جهت اجرای مصوبه شورا در اجبار شهرداری تهران به در اختیار دادن كلیه پایگاه های پشتیبانی مدیریت بحران به سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران بود.

وی با اشاره به اینكه بعنوان نماینده مردم تهران متاسفم كه باید اعلام كنم از 102 سوله مدیریت بحران پایتخت تنها 22 سوله بعنوان پایگاه پشتیبانی مدیریت بحران در اختیار سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران است اظهار داشت: بقیه سوله ها یا به ورزشگاه تبدیل شده و یا بعنوان فضای كسب و كار و كاربری های غیرمعقول بدل شده كه هرجایی را می توان برایشان متصور شد جز اینكه در پایگاه مدیریت بحران برپا شوند.

رییس كمیته بودجه شورای شهر تهران با اشاره به اینكه بعد از تذكر بنده برابر گزارش رسانه ها تعداد 4 سوله بازپس گرفته شد اظهار داشت: اما این تعداد كافی نیست و باید در اسرع وقت تمامی این پایگاه ها تخلیه شود.

فراهانی با اشاره به اینكه متاسفانه باید اعلام كنم كه سوله بحران شهید آبشناسان در منطقه 4 علی رغم هزینه 4 میلیارد تومانی شهرداری تهران تبدیل به شهربازی شده اظهار داشت: طی قراردادی این سوله به مدت 10 سال به یكی از نورچشمی های مدیریت شهری سابق با بهای اندك واگذار شده است.

وی با اشاره به اینكه در بعضی رسانه ها اخباری درباره واگذاری پایگاه های منطقه، 2 و 12 و... به پیمانكاران به ازای بدهی هایشان انتشار یافته، اظهار داشت: اگر این امر واقعیت داشته باشد، باید به حال تهران گریست چراكه فضاهای پشتیبانی كننده اش را با تغییر كاربری یا فروخته اند یا به فضای كسب و كار بدل كرده اند.

رییس كمیته بودجه شورای شهر تهران اضافه كرد: به شهردار تهران و رییس سازمان مدیریت بحران شهر تهران تذكر می دهم كه هرچه سریع تر نسبت به تخلیه و تحویل پایگاه های مدیریت بحران اقدام كنند گفت؛ چون كه زلزله خبر نمی كند و باید هر لحظه آماده وقوع حادثه ای باشیم.
1396/09/14
12:44:05
5.0 / 5
4369
تگهای خبر: شهرداری , شورای شهر
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است