استفاده از اولین ابرجت فن برای ضد عفونی معابر شمال شرق تهران

استفاده از اولین ابرجت فن برای ضد عفونی معابر شمال شرق تهران به گزارش فست تریپ جانشن شهردار منطقه چهار تهران در ستاد مدیریت بحران اظهار داشت: برای اولین با در شهر تهران، از ابرجت فن برای ضد عفونی معابر شریانی و پرتردد منطقه چهار استفاده شد.


به گزارش فست تریپ به نقل از مهر، "محمد علی فیاض" با بیان این خبر و با اشاره به وسعت قابل توجه منطقه چهار و ضرورت افزایش ایمنی شهروندان این منطقه اظهار داشت: با همكاری آتش نشانی منطقه سه تهران بزرگ، بیشتر از ۳۰ معبر شریانی و پر تردد منطقه چهار كه بعنوان نقاط پر خطر شناسایی شده است با ابرجت فن ضد عفونی شد و تا آخر سال و خروج از بحران كرونا ادامه خواهد داشت. وی با اشاره به اینكه با تشكیل ستاد مبارزه با شیوع كرونا تمامی فعالیتهای منطقه چهار به صورت برنامه عملیاتی در دستور كار قرار گرفته است اضافه كرد: غربالگری و تأمین نیروهای آموزش دیده جهت ضدعفونی كردن معابر، تقسیم وظایف میان اعضای ستاد و تأمین مواد مورد نیاز جهت ضد عفونی سطح منطقه همچون اقدامات پیشبینی شده در این طرح است.
جانشن شهردار منطقه چهار در ستاد مدیریت بحران اضافه كرد: در این طرح شبانه روزی پنج دستگاه واتر جت ۵۰۰ لیتری، دو دستگاه خودروی سم پاشی با ظرفیت ۲۰۰۰ لیتر، ۹ دستگاه سم پاش پشتی مخزن دار به همراه بیشتر از ۳۰ نیرو مشغول ضد عفونی معابر منطقه چهار هستند. فیاض در ادامه با اشاره به برنامه های روزانه این منطقه در مراكز عمومی بخصوص پایانه های تاكسیرانی افزود: پایانه های تاكسیرانی رسالت، علم و صنعت و دردشت، سامانه تندرو خط سه و رسالت، اتوبوسرانی افق، علم و صنعت و شهید زین الدین، سامان سرای لویزان و میادین میوه و تره بار به صورت روزانه ضد عفونی می شوند. وی تصریح كرد: هم اكنون تمامی معابر پر خطر و پرتردد منطقه چهار در محلات شمیران نو، گلشن، تهرانپارس و نارمك شناسایی و در برنامه روزانه ضد عفونی قرار دارد.


منبع:

1398/12/26
23:10:46
5.0 / 5
4918
تگهای خبر: آموزش , اتوبوس , ایمنی , تاكسی
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است