سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران:

تصمیم گیرنده تعطیلی حمل و نقل عمومی ستاد كرونا است

تصمیم گیرنده تعطیلی حمل و نقل عمومی ستاد كرونا است به گزارش فست تریپ یوسف حجت اظهار داشت: تصمیم گیری در مورد تعطیلی حمل و نقل عمومی تهران در اختیار تصمیم ستاد مبارزه با كرونا است اما تجربه جهانی (به جز شهر ووهان) نشان میدهد كه هیچ وقت حمل و نقل عمومی تعطیل نمی گردد.به گزارش فست تریپ به نقل از مهر، یوسف حجت سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران درباره احتمال تعطیلی حمل و نقل عمومی پایتخت عنوان كرد: معاونت حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران اجرا كننده است و نمی تواند در این زمینه تصمیمی اتخاذ كند. ما پیشنهادی در این زمینه ارائه نكردیم. فقط از ستاد مبارزه با كرونا پرسیدیم كه آیا تعطیلی حمل و نقل و عمومی را در دستور كار قرار دهیم؟
وی اضافه كرد: تصمیم گیری در مورد تعطیلی حمل و نقل عمومی تهران در اختیار تصمیم ستاد مبارزه با كرونا است.
حجت با اشاره به اینكه تجربه جهانی (به جز شهر ووهان) نشان میدهد كه هیچگاه حمل و نقل عمومی تعطیل نمی گردد، اظهار داشت: شهر ووهان به سبب قرنطینگی، فعالیت مترو و اتوبوس ها را تعطیل كرد. شرایط متروی تهران با شهرهای دیگر متفاوت است چونكه در شهرهای دیگر مترو بعنوان مد اصلی حمل و نقل به شمار نمی رود. در تهران خیلی از افراد رفت وآمد خودرا وابسته به مترو می دانند.
سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران در پاسخ به این پرسش كه مسافران مترو چند درصد كاهش یافته است؟ اظهار داشت: متروی تهران كاهش ۷۰ درصدی مسافر را هم رد كرده است. از یك میلیون و ۸۰۰ هزار مسافر به یك میلیون و ۵۱۰ هزار مسافر در روز چهارشنبه رسیده ایم.


منبع:

1398/12/25
21:31:02
5.0 / 5
4987
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است