راه اندازی سامانه كار داوطلبی در شهرداری تهران

راه اندازی سامانه كار داوطلبی در شهرداری تهران به گزارش فست تریپ رئیس كمیته مشاركت های مردمی ستاد كرونا در شهرداری تهران از طریق اندازی سامانه كار داوطلبی اطلاع داد.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، مهدی شیرزاد در نشست خبری مجازی كه عصر امروز برگزار شد، با اشاره به اینكه در ستاد كرونا سازماندهی نیروهای داوطلبانه مورد تاكید قرار گرفت گفت بر همین مبنا در جهت ساماندهی و جذب نیروهای داوطلبانه به پیشنهاد سازمان های مردم نهاد، سامانه كار داوطلبی تا آخر هفته رونمایی می شود.
وی اظهار داشت: شهروندان می توانند در صورت تمایل در این سامانه داوطلبی ثبت نام كرده و ضمن معرفی خود به بیان مهارت ها و تخصص های خود بپردازند و از جانب دیگر سازمان های مردم نهاد هم بر مبنای جنس كارشان از ظرفیت این شهروندانی كه مایل به كار داوطلبی هستند استفاده می نمایند و به عبارتی دیگر در سامانه كار داوطلبی ان جی او ها و مردم با یكدیگر ارتباط برقرار می كنند.
شیرزاد با اشاره به اینكه ظرفیت های مردمی در محلات شامل خانه های دوام و ایمنی، كانون جوانان، كانون پزشكان در ذیل خانه های سلامت آماده هستند تا در صورت احتیاج به كمك كنند اضافه كرد: همینطور هموطنان داوطلب می توانند از راه سامانه ۱۳۷ هم ثبت نام كرده و برای انجام كارهای داوطلبانه به سازمان های مردم نهاد كمك كنند.
وی در مورد سرانجام انتخاب مدیر برای محلات اظهار داشت: بعد از فراخوان انتخاب مدیران محلات كانون های ارزیابی جهت بررسی وضعیت ثبت نام كنندگان تشكیل شد كه از این میان ۱۸۰۰ نفر به كانون ارزیابی عرضه شدند اما به دنبال شروع كرونا و در جهت كنترل شیوع فعلاً این كانون تعطیل شده است هرچند كه ارزیابی در ۱۸۸ محله به پایان رسیده و باید نتایج به شورایاران اعلام گردد.1398/12/19
21:28:30
5.0 / 5
5085
تگهای خبر: ایمنی , شهرداری , شهروند
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است