زهرا نژاد بهرام:

تهران مرهون تمهیدات مدیریت شهری در جلوگیری از وقوع سیل است

تهران مرهون تمهیدات مدیریت شهری در جلوگیری از وقوع سیل است به گزارش فست تریپ رئیس كمیته شهر سازی شورای اسلامی شهر تهران اظهار داشت: امسال در دو مقطع شاهد بارش های سیل آسا بودیم كه به واسطه تمهیدات مدیریت شهری در پاك سازی مسیل ها در تهران رخ نداد.


به گزارش فست تریپ به نقل از مهر، زهرا نژاد بهرام در جلسه علنی روز یكشنبه شورای اسلامی شهر تهران با تشكر از نیروهای عملیاتی شهرداری تهران اظهار داشت: باران چند روز گذشته كه طی ۵۰ سال گذشته بی سابقه بود طراوت خاصی به شهر بخشید اما در عین حال دغدغه مدیریت شهری در مناطق ۲۲ گانه در جهت جلوگیری از وقوع سیلاب بسیار بالا بود.

وی افزود: ما بیشتر از ۷ مسیل و رود دره در تهران داریم كه هر كدام می تواند منبعی برای وقوع احتمالی سیل باشد. بنابراین حضور موثر شهرداران نواحی و مناطق و استفاده از ظرفیت های موجود در لایروبی مسیل ها و هم حضور موثر نیروهای عملیاتی شهرداری تهران سبب شد روزهای آرامی را پشت سر بگذاریم.

نژاد بهرام اضافه كرد: امسال در دو مقطع فروردین ماه و اسفند ماه تحت تأثیر بارش های سیل آسا قرار داشت ولی تمهیدات و تدابیر مدیریت شهری در پاك سازی مسیل ها و رود دره ها اقدام موثری در عدم بروز سیل بود كه این اتفاق قابل تقدیر است.

1398/12/11
21:19:20
5.0 / 5
4546
تگهای خبر: شهرداری
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است