ثبت نام طرح ترافیك خبرنگاری از فردا

ثبت نام طرح ترافیك خبرنگاری از فردا به گزارش فست تریپ مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیكی سازمان حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران جزئیات ثبت نام طرح ترافیك خبرنگاران را شرح داد.


عمار سعیدیانفر در گفتگو با ایسنا، با اعلام خبر آغاز ثبت نام از خبرگاران برای دریافت سهمیه طرح ترافیك اظهار داشت: برپایه مصوبه شورای شهر تهران، حدود 3 درصد از طرح ترافیك به موارد خاص اختصاص یافته است كه شهرداری تهران در جهت كمك به خبرنگاران و تسهیل در تردد آنها، دو سوم سهمیه موارد خاص كه حدود 2100 طرح تخفیف می شود را با تخفیف 90 درصد برای خبرنگاران در نظر گرفته است.
وی با اشاره به اینكه از روز شنبه سوم اسفندماه فرایند ثبت نام آرم طرح ترافیك سال ۹۹ خبرنگاران شروع می شود و آنها می توانند با رفتن به سامانه "تهران من" این مهم را ثبت كنند، اظهار داشت: خبرنگاران بعد از ورود به سامانه تهران من، قسمت «خدمات طرح ترافیك» كه زیرمجموعه آن «خدمات خاص خبرنگاران و عكاسان» است را برگزیده و مدارك خود شامل معرفی نامه و گواهی اشتغال به كار، بیمه خبرنگاری و یا ۱۰ اثر خویش را در این قسمت بارگذاری كنند.
مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیكی با تاكید بر اینكه عمده خبرنگاران، سال قبل در این سامانه ثبت نام كردند اما با این وجود می بایست مدارك خویش را بارگذاری كنند، اضافه كرد: خبرنگاران متقاضی تا آخر اسفندماه فرصت ثبت نام در سامانه را دارند و پس از آن با بسته شدن قیمت خدمات طرح ترافیك، فرایند بررسی آغاز خواهد شد.
وی با اشاره به اینكه ضوابط در مورد طرح ترافیك خبرنگاران به مانند سال قبل است و تغییری نكرده است، خاطرنشان كرد: خبرنگارانی كه مایل به دریافت طرح ترافیك نیستند می توانند برای دریافت كارت بلیت مترو اقدام نموده و همان مدارك فوق الذكر را برای دریافت كارت بلیت بارگذاری كنند.

سعیدیان فر اظهار داشت: بررسی مدارك بعد از آخر ثبت نام شروع می شود.
1398/12/02
14:04:22
5.0 / 5
5147
تگهای خبر: ترافیك , تردد , خدمات , شهرداری
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است