معاون خدمات شهری شهرداری تهران اعلام كرد

تملك 8 قطعه باغ و اراضی مشجر در پایتخت از سال 96 تابحال

تملك 8 قطعه باغ و اراضی مشجر در پایتخت از سال 96 تابحال به گزارش فست تریپ معاون خدمات شهری شهرداری تهران از تملك ۸ قطعه باغ و اراضی مشجر در پایتخت از سال ۹۶ تابحال اطلاع داد.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، مجتبی یزدانی با بیان این مطلب اظهار داشت: در جهت اجرای مصوبات شورای اسلامی شهر تهران، برنامه پنج ساله، نگاه ویژه مدیریت شهری و توسعه فضای سبز با اولویت افزایش سرانه فضای سبز در مناطق كم برخوردار؛ تملك باغات و اراضی مشجر در دستور كار قرار گرفت.
ایشان در ادامه اضافه كرد: باغات بعنوان ارزشمندترین میراث طبیعی شهر همواره مورد توجه بوده است و ازاین رو حفظ آن بعنوان اولویت های مهم شهرداری تهران به حساب می آید.

یزدانی با بیان این كه مدیریت شهری از سال ۹۶ نهضت تملك باغات را در دستور كار قرار داد، اظهار نمود: با تلاش و پیگیری های مستمر این معاونت در مناطق ۲۲گانه جهت اجرای این مصوبه؛ تابحال ۸ قطعه باغ و اراضی مشجر در مناطق (۲، ۷، ۸، ۱۱، ۱۳، ۱۴) تملك شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری تهران، ۸ قطعه باغ و اراضی مشجر تملك شده را برشمرد و اظهار داشت: بوستان دامپزشك در منطقه ۱۱ به مساحت ۲۰۰۰۰مترمربع در سال ۹۶ به بهره برداری رسید. بوستان هورفر در منطقه ۷ به مساحت ۳۱۰۰ متر مربع و بوستان نشاط كودك در منطقه ۱۳ به مساحت ۴۹۶۴ مترمربع در سال ۹۷ به بهره برداری رسید. بوستان خیاط خانه در منطقه ۷ به مساحت ۴۵۰۰ مترمربع و بوستان پدر در منطقه ۲ به مساحت ۱۱۰۰۰ متر مربع در سال ۹۸ به بهره برداری رسیده است. همینطور بوستان وثوق الدوله در منطقه ۱۴ به مساحت حدود ۲ هكتار، بوستان بخشی فر در منطقه ۷ به مساحت ۲۵۰۰ مترمربع و بوستان شهید مدنی در منطقه ۸ به مساحت ۶۰۰۰ مترمربع تا آخر سال جاری به بهره برداری خواهند رسید.

طبق گزارش شهرنوشت، او در آخر اظهار داشت: همینطور در همین راستا حدود ۲۰قطعه دیگر هم برای تملك شناسایی شده است كه در مراحل مختلف تملك قرار دارد و كارهای آن در حال انجام می باشد.1398/11/28
13:53:37
5.0 / 5
5101
تگهای خبر: خدمات , شهرداری
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است