معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران:

مسیر ویژه نابینایان از پیاده راه ها حذف نمی گردد

مسیر ویژه نابینایان از پیاده راه ها حذف نمی گردد فست تریپ: معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران خبر انتشار یافته در فضای مجازی در خصوص دستورالعمل حذف خطوط حسی ویژه استفاده نابینایان از پیاده راه ها یا همان خطوط شیاری و سكه ای را تكذیب نمود.به گزارش فست تریپ به نقل از مهر، در ساعات اخیر خبری در خصوص دستورالعمل حذف خطوط حسی ویژه استفاده نابینایان از پیاده راه ها یا همان خطوط شیاری و سكه ای در فضای مجازی منتشر گردید كه در همین رابطه معاونت فنی و عمران شهرداری تهران ضمن اعلام نادرستی این ادعا عنوان كرد: اگر این اتفاق در معابر صورت گرفته بمنظور بازسازی پیاده راه های تخریبی بوده است.
این معاونت بازسازی موزاییك های شیاری یا همان خطوط حسی ویژه استفاده نابینایان از پیاده راه ها را در دستور كار خود قرار داده است. به همین علت هم اگر حذفی صورت گرفته، موقت است و مجدد خطوط حسی ویژه استفاده نابینایان در پیاده راه ها نصب خواهد شد.
به گفته معاونت فنی و عمران شهرداری تهران، یكی از طرح های جدید اجرایی راجع به حذف موزاییك های شیاری و جایگزین راهنمای اكسترنال ویژه نابینایان با استفاده از تكنولوژی های به روز در این مسیرها است.


منبع:

1398/11/19
22:53:21
5.0 / 5
5757
تگهای خبر: تكنولوژی , شهرداری
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است