كلنگ زنی پروژه تجمیعی 13 پلاك فرسوده در منطقه 15 توسط حناچی

كلنگ زنی پروژه تجمیعی 13 پلاك فرسوده در منطقه 15 توسط حناچی به گزارش فست تریپ شهردار تهران ضمن بازدید از پروژه های بهسازی محیطی سازمان نوسازی در منطقه ۱۵، مركز محله خاتون را افتتاح نمود و كلنگ پروژه تجمیعی ۱۳ پلاك فرسوده را به زمین نشاند.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، پیروز حناچی به همراه معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، مدیرعامل سازمان نوسازی، شهردار منطقه ۱۵ و تعدادی از معاونان و مدیران از روند پیشرفت پروژه های بهسازی محیطی در حال اجرا و وضعیت پروژه های اجرا شده این سازمان در منطقه ۱۵ بازدید میدانی به عمل آورد.
حناچی ضمن بازدید از پروژه های بهسازی محیطی مركز محله درخشان، مركز محله شیرین دخت، مركز محله خاتون، فضای سبز پیرامون امامزاده سید ملك خاتون، بازگشایی محور ده متری حدفاصل خیابان شهید واسعی و شهید حجت اله صادقی رهنمودها و نكات لازم را به منظور پیشبرد هر چه بهتر امور متذكر شد.

بر طبق این گزارش، مركز محله خاتون به وسعت عرصه مداخله ۴۰۰ مترمربع كه با هدف ساماندهی اراضی رها شده، تأمین بخشی از كمبود خدمات محله ای، ارتقاء امنیت محله، ایجاد مكانی برای تعاملات اجتماعی و توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی ساكنان محله اتابك راه اندازی شده، بامداد امروز به دست شهردار تهران راه اندازی شد.

در ادامه كلنگ آغاز عملیات نوسازی ۱۳ پلاك تجمیعی فرسوده در محله مینابی با مساحت عرصه ۴۰۰ متر مربع، ۱۵ واحد مسكونی و زیربنای ۱۶۵۴ متر مربع توسط شهردار تهران به زمین خورد.

طبق گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل سازمان نوسازی شهر تهران، این پروژه تجمیعی به منظور الگوسازی مسكن و ارتقاء پروژه های تجمیعی بزرگ مقیاس در سطح محلات فرسوده به همت سازمان نوسازی شهر تهران با هدف ارتقاء كیفیت زندگی ساكنان از راه خلق معماری پرارزش با الگوی بهینه و متناسب با سبك زندگی ساكنان، شرایط اجتماعی و فرهنگی محلات، كاهش مصرف انرژی و هزینه های نگهداری با استفاده از دانش معماران برجسته طراحی شده است.1398/11/16
14:57:56
5.0 / 5
5604
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است