با اعتصاب كارگران شهرداری

پاریس زباله دان شده است

پاریس زباله دان شده است به گزارش فست تریپ اعتصاب كارگران شهرداری و پاكبان ها در سراسر پاریس سبب شده تا انبوهی از زباله در خیابان های این شهر جمع شود.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، فعالیت شش كوره از هفت كوره زباله سوزی در پاریس به علت این اعتصاب متوقف شده و همین مساله سبب شده تا زباله ها برای چندین روز در مناطق مختلف روی هم تلنبار شوند.
افزایش حجم زباله ها در پاریس و پارك های عمومی مسئله نگرانی از سلامت عمومی را به شدت افزایش داده است.
یكی از سكنه پاریس گفته است: اعتصاب پشت اعتصاب. هر روز شاهد اعتصاب هستیم. این مسئله، شهر را غیر قابل سكونت كرده است. چیزی كه ما را نگران می كند وجود موش در خیابان ها است. انگار خیابان های شهر به یك رستوران باز برای آنها بدل شده است.
این وضعیت در پاریس حتی برای توریستهای خارجی هم تنفرآمیز شده به صورتی كه یكی از گردشگران آمریكایی در پاریس اظهار داشت: این واقعا برای یك توریست مشمئز كننده است.
به قول مقام های محلی در مارسی، كارگران برای ۱۰ روز گذشته مراكز بازیافت زباله را مسدود كرده و سبب شده اند تا ۳۰۰۰ تن زباله در خیابان ها تلنبار شود.
مسؤلان شهری از اتحادیه ها خواسته اند تا حداقل كاری را كه از دستشان برمی آید، انجام دهند و اوضاع شهری را درست كنند و سطل های زباله را در محل های خود قرار دهند تا شهروندان آشغال های خویش را مستقیما در خیابان نریزند.
پاكبان های فرانسوی هم به طرح های دولت برای اصلاحات قوانین بازنشستگی اعتراض دارند.1398/11/15
22:50:32
5.0 / 5
6163
تگهای خبر: توریست , شهرداری , شهروند
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است