انتقاد رئیس شورای شهر از تعاملات ناعادلانه برخی پیمانكاران با كارگران

انتقاد رئیس شورای شهر از تعاملات ناعادلانه برخی پیمانكاران با كارگران به گزارش فست تریپ ایسنا/قم رئیس شورای شهر قم از تعاملات ناعادلانه برخی پیمانكاران با كارگران خود انتقاد نمود.


عبدالله جلالی روز دوشنبه در یك صد و سی امین جلسه رسمی و علنی شورای شهر قم با انتقاد از برخی پیمانكاران شهرداری اظهار داشت: پیمانكاران شهرداری قم نسبت به پرداخت حقوق و تعهد به بیمه تكمیلی كارگران شركتی شهرداری عمل نمی كنند.
وی ادامه داد: یكی از مشكلاتی كه در این بین دیده می شود كه آن است كه برخی تلاش می كنند با پایمال كردن حقوق ابتدایی این نیروها به منافع خود برسند.
رئیس شورای شهر در بیان جزئیات بیشتر، یادآورشد: رفتارهای ظالمانه پیمانكاران شهرداری با كارگران این نهاد بخصوص در بخش پاركینگ زائر و نیروهای فضای سبز شهری بیشتر است.
جلالی در ادامه بیان نمود: از بین رفتن حقوق ابتدایی این افراد ظلم و اجحاف بزرگی در حق كارگرانی است كه در شرایط اقتصادی امروز از كوچك ترین امكانات محروم می باشند.
رئیس شورای اسلامی شهر قم با ابراز نگرانی از شرایط كارگران و نحوه عمل به تعهدات از جانب پیمانكاران یادآورشد: بعضی از مسایل را نمی توان به راحتی بیان كرد ولی در این رابطه جزئیات بیشتری را به شهردار قم خواهم گفت و امید دارم شهرداری ورود جدی به این مورد داشته باشد.
جلالی در انتها اظهاركرد: هزینه های سازمان آتش نشانی در بخش تجهیز و نوسازی بسیار افزایش یافته و از دولت انتظار داریم در تأمین هزینه های این سازمان اهتمام بیشتری داشته باشد.1398/11/08
09:21:22
5.0 / 5
5940
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است