المان های نوروزی در قم تقویت می شوند

المان های نوروزی در قم تقویت می شوند فست تریپ: ایسنا/قم مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم از تقویت جانمایی اِلمان های نوروزی در سطح شهر آگاهی داد.


به گزارش فست تریپ به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، سیدمحمد موسوی منش با اشاره به اینكه سال قبل جانمایی مناسبی در اِلمان های نوروزی در سطح شهر نداشتیم، اظهار نمود: به همین خاطر امسال در اقداماتی اجرائی ضمن آماده سازی المان های ویژه نوروزی با هماهنگی مناطق فضاهایی را برای استقرار اِلمان ها مشخص شده است.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری قم با تاكید بر اینكه جانمایی بهتر می تواند به اثربخشی كارها كمك نماید، اشاره كرد: این فضاها به مناطق ابلاغ گردیده تا اقدامات لازم درباب آماده سازی و تامین فضای مناسب برای استقرار اِلمان ها انجام پذیرد.
موسوی منش با اشاره به اینكه پلان لازم این اِلمان ها ارائه شده تا مناطق بدانند در چه محوطه ای می توانند فضاسازی انجام دهند، اشاره كرد: تلاش داریم اِلمان هایی به روز و شاداب را برای نوروز متناسب با شرایط شهر قم آماده نماییم.
وی با تاكید بر اینكه امسال باید طراحی ستادهای اطلاع رسانی شهرداری در سطح شهر یكسان باشد، اشاره كرد: سال قبل این اتفاق نیفتاد در صورتیكه می توانستیم با طراحی واحد این ستادها را تبدیل به یك اِلمان مطلوب و اثربخش شهری نماییم.
منبع:

1398/10/28
14:52:51
5.0 / 5
5284
تگهای خبر: شهرداری
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است