رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ اعلام كرد

دستگیری ۳۵۰ معتاد در دره فرحزاد

دستگیری ۳۵۰ معتاد در دره فرحزاد فست تریپ: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از دستگیری 350 معتاد در سه مرحله در محدوده دره فرحزاد آگاهی داد.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، سرهنگ محمد بخشنده در جلسه ستاد مبارزه با مواد مخدر استان تهران، درباره طرح پاكسازی دره فرحزاد اظهار داشت: در این دره با ۸۴ هكتار و عمق ۲۰ متر، ۳۰ سال بود كه در دو ضلع شمال شرقی و شمال غربی آن و در حاشیه رودخانه شاهد وقوع جرایمی همچون توزیع مواد مخدر بودیم.
وی ادامه داد: ظرف مدت شش سالی كه در حوزه مواد مخدر خدمت می كردم طرح هایی در این محدوده اجرایی شد. این دره متاسفانه نور كافی ندارد و گشت های پلیس نتوانسته بودند وارد قسمتی از دره شوند. پس با طرح پاكسازی و برگزاری جلسات گوناگون و همكاری دادستانی تهران و شهرداری طرح عملیاتی را در آن آغاز كردیم.
وی افزود: تمامی پاتوق های دره فرحزاد در قسمت شمالی و جنوبی شناسایی شدند و با صدور مجوز دادستان، عملیات اجرایی شروع شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به دستگیری ۳۵ نفر از پاتوق داران دره فرحزاد و از عوامل اصلی در محدوده قبل از اجرای طرح پاكسازی اظهار داشت: برخی از این افراد در زندان هستند. همین طور در این طرح ۳۵۰ معتاد در سه مرحله جمع آوری شد. ۱۴ آلونك در قسمت جنوبی و حریم رودخانه وجود داشت كه همگی تخریب شدند. بدین سان ۱.۵ كیلومتر جاده در این محدوده باز شده است.
وی اشاره كرد: به زودی با همكاری آبفا و برق اقدامات لازم برای قطع آب و برق در این محدوده اجرا می گردد. هم اكنون تنها یك پاتوق در شمال دره باقیمانده كه متعلق به یكی از خلافكاران است كه به زودی دستگیر خواهد شد.
منبع:

1398/10/24
14:30:08
5.0 / 5
5205
تگهای خبر: شهرداری
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است