وداع با سردار عشق و حماسه،

شلوغی گسترده مترو

شلوغی گسترده مترو به گزارش فست تریپ مدیر عامل شركت بهره برداری مترو با اشاره به شلوغی تمامی ایستگاه های متروی پایتخت به سبب حضور مردم جهت شركت در مراسم خاكسپاری پیكر سردار شهید قاسم سلیمانی، اظهار داشت: هیچ قطاری متوقف شده در پایانه ها نداریم.


فرنوش نوبخت در گفت و گو با ایسنا، در مورد سرویس دهی متروی تهران برای مراسم خاكسپاری پیكرهای شهدای مقاومت با بیان این كه متروی تهران با استفاده از همه قطارهای خود در آماده باش است و با استفاده از ظرفیت صد درصدی خود به مسافران خدمت رسانی می كند، اظهار داشت: امروز روز متفاوتی برای متروی تهران است؛ چونكه با ازدحام زیاد مردم مواجهه هستیم به شكلی كه ایستگاه هایی مثل نبرد، پیروزی و ارم سبز و غیره كه چندان مسافر نداشتند نیز با ازدحام جمعیت مواجهند.
مدیر عامل شركت بهره برداری مترو با بیان این كه امروز روز متفاوت در خدمت رسانی به مردم است، اظهار نمود: البته شاهد ازدحام جمعیت در ایستگاه های مترو هستیم اما دقت داشته باشیم كه سطح خیابان ها به قدری شلوغ است كه امكان تخلیه مسافر از ایستگاه به سمت خیابان نیست.
وی با بیان این كه مردم نمی توانند به سبب شلوغی خیابان به سطح خیابان بروند بنا بر این شاهد ازدحام جمعیت در سكوها و حتی سطح ایستگاه ها هستیم، اظهار داشت: عبور و مرور در هسته مركزی شهر به سبب تشییع پیكر شهید سردار قاسم سلیمانی به سختی انجام می شود و بنا بر این امكان تخلیه مسافر از ایستگاه های مترو به سطح خیابان نیست.
نوبخت با تاكید بر این كه امروز همه ناوگان متروی تهران وارد خط شده به شكلی كه هیچ قطاری متوقف شده در پایانه ها نداریم اشاره كرد: ایستگاه های توحید، تئاتر شهر و شادمان و انقلاب به قدری شلوغ است كه مردم كاملا در ایستگاه ها متوقف شدند و به سبب گرم شدن فضا تمامی هواسازهای ایستگاه را فعال كردیم تا تهویه این ایستگاه ها بهتر شود.

منبع:

1398/10/16
23:07:24
5.0 / 5
6012
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است