مدیرعامل شركت مترو تاكید كرد؛

تكمیل ایستگاه تختی نیازمند اعتبار سیصد میلیارد تومانی

تكمیل ایستگاه تختی نیازمند اعتبار سیصد میلیارد تومانی به گزارش فست تریپ مدیرعامل شركت مترو در بازدید از ایستگاه تختی بعنوان آخرین ایستگاه از خط 7 در بخش شرقی اظهار داشت: تكمیل این ایستگاه كمك بسیار زیادی به كاهش سرفاصله حركتی در خط 7 می كند اما برای تكمیل این ایستگاه به حداقل 300 میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، علی امام دربازدید از روند راه اندازی ایستگاه تختی بعنوان آخرین ایستگاه از خط 7 در بخش شرقی با اشاره به اهمیت ایستگاه تختی تصریح كرد: این ایستگاه با عنایت به استقرار پایانه شرق در امتداد آن و هم اثرگذاری چشم گیر بر كاهش سرفاصله حركتی در خط ۷ از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.
وی با تاكید بر اینكه تكمیل این ایستگاه به بیشتر از ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، تصریح كرد: در صورت تامین اعتبار، امكان بهره برداری از این ایستگاه برای سال آینده وجود دارد در غیر این صورت در سال ۱۴۰۰ می توان شاهد بهره برداری از آن بود؛ این در شرایطی است كه ساخت پایانه به اعتباری جداگانه نیاز دارد.
امام اضافه كرد: این ایستگاه كه در منطقه 14 تهران قرار گرفته هم اكنون در مرحله عملیات حفاری و راه اندازی سازه نگهبان در بخش تونلی قرار دارد و بخش روباز آن هم به صورت همزمان در حال ساخت است و ایستگاه تختی به علت این كه یك ایستگاه جزیره ای است از نظر ابعاد 2.5 برابر ایستگاه های عادی مساحت دارد و دارای یك ورودی در خیابان هجرت و هم یك ورودی دیگر در ورزشگاه تختی است.
بنا بر اعلام روابط عمومی شركت مترو، خط 7 مترو تهران با 22 ایستگاه، 27 كیلومتر طول دارد. تا كنون ایستگاه های میدان صنعت، شهید نواب صفوی، تربیت مدرس، رودكی، كمیل، بریانك، هلال احمر، مهدیه، میدان محمدیه، مولوی و بسیج از این خط افتتاح شده است.1398/10/14
22:29:32
5.0 / 5
6256
تگهای خبر: تونل , شركت , صنعت , مترو
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است