معاون شهردار تهران مطرح كرد

تاكید بر جمع بندی هزینه های سالیانه شهرداری

تاكید بر جمع بندی هزینه های سالیانه شهرداری به گزارش فست تریپ معاون شهردار تهران درباب فوریت بررسی متمم بودجه سال98 شهرداری تهران اظهار داشت: دی ماه زمان بودجه است و جمع بندی هزینه های سال از اهمیت خاصی برخوردارست.به گزارش فست تریپ به نقل از مهر، محسن هاشمی در جریان صد و هشتاد و ششمین جلسه علنی شورای شهر تهران با اشاره به اینكه شب گذشته نامه ای از طرف حناچی شهردار تهران تقدیم هیأت رئیسه شورا شد، اظهار نمود: حناچی در این نامه لایحه متمم بودجه سال ۹۸ شهرداری تهران را با قید یك فوریت ارسال كرد.
وی اضافه كرد: بر همین مبنا با عنایت به اینكه وقت كم است امروز یك فوریت این لایحه به رأی گذاشته می شود تا این لایحه جهت بررسی تخصصی به كمیسیون ها ارسال شود.
حامد مظاهریان معاون برنامه ریزی شهرداری تهران در بیان دلیلهای یك فوریت این امر اظهار داشت: با عنایت به اینكه دی ماه زمان بودجه است و جمع بندی هزینه های سال از اهمیت خاصی برخوردارست و از آنجائیكه شورای اسلامی شهر تهران باید در جریان امور باشد تصمیم گرفتیم بجای اصلاحیه بودجه آخر سال، متمم بودجه را به صحن شورا بیاوریم.
وی دلیلهای فوریت این امر را ارائه بودجه سال آینده درانتها دی ماه اعلام نمود و اضافه كرد: به نظر الزامی است متمم بودجه با قید یك فوریت ارائه شود.
در ادامه اعضای شورای شهر تهران با ۱۵ رأی موافق و یك رای مخالف یك فوریت لایحه متمم بودجه سال ۹۸ شهرداری را تصویب كردند.
در ادامه هاشمی اضافه كرد: سوژه دیگر كه نیاز به رأی گیری دارد این است كه تعداد املاكی كه منتظر تصمیم شورا در مورد باغ بودن یا نبودن است، زیاد شده و بارها اعضای شورای شهر این مساله را متذكر شدند كه تعداد ارباب رجوع هایی كه به شورا بازگشت می كنند تا پرونده باغ بودن یا نبودنش تعیین تكلیف شود، زیاد است.
وی اشاره كرد: هیأت رئیسه تصمیم گرفت تا در ایام سه شنبه كه جلسه علنی نداریم جلسه شورا به رسیدگی به املاك اختصاص داده شود و ماهی یك جلسه اگر ملكی جهت بررسی بود، آنرا بررسی نماییم تا صف درخواست مردم طولانی نشود. باید تا آخر سال اضافه كاری نماییم تا تكلیف املاك مشخص شود.
پیشنهاد رئیس شورای شهر تهران با ۱۳ رأی موافق به تصویب رسید.


منبع:

1398/10/12
11:06:13
5.0 / 5
5486
تگهای خبر: شهرداری , شورای شهر
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است