شورای شهر تهران به تحقیق و تفحص از بدهی های شهرداری رای داد

شورای شهر تهران به تحقیق و تفحص از بدهی های شهرداری رای داد فست تریپ: اعضای شورای اسلامی شهر تهران به تحقیق و تفحص از شهرداری تهران پیرامون بدهی 69 هزار میلیاردی شهرداری تهران در سال های 93 تا 96 رای دادند.به گزارش فست تریپ به نقل از مهر، در جلسه امروز شورای شهر تهران سوژه تحقیق و تفحص از شهرداری تهران پیرامون بدهی های ۶۹ هزار میلیارد تومانی با ۲۰ رای به تصویب رسید.
این تحقیق و تفحص ۴ محور دارد كه یكی از محورهای آن بررسی و مقایسه تطبیقی گزارش های مدیریت كنونی شهرداری و مدیریت سال های ۹۳ تا ۹۶ در سوژه بدهی های شهرداری است.
بررسی بدهی های شهرداری تهران و مناطق و سازمان ها و شركت های وابسته به اشخاص حقیقی، حقوقی، بانكهای داخلی و خارجی و پیمانكاران شامل صورت وضعیت های بررسی شده و اسناد در راه، بیمه، مالیات، احكام قضایی، املاك واقع شده در طرح های عمرانی اجرا شده و نیمه تمام و سایر بدهی ها تا شهریور ۹۶ از دیگر موضوعاتی است كه در این تحقیق و تفحص به آن پرداخته خواهد شد.
بررسی میزان انطباق بدهی ها با مصوبات و مجوزهای صادره از جانب شورا در برنامه دوم و بودجه سنواتی در دریافت وام و انجام هزینه و تعیین موارد احتمالی تخلفات از مصوبات محور دیگر تحقیق و تفحص شورا از شهرداری است. بررسی مطابقت شهرداری تهران از اشخاص حقیقی و حقوقی و دستگاه های دولتی و میزان طلب ها از محل تبصره قانونی نیز در این تحقیق و تفحص مورد تاكید قرار گرفته است.
اعضای شورای شهر تهران با ۲۰ رای به این مساله رای مثبت دادند.


منبع:

1398/10/10
12:54:29
5.0 / 5
5178
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است