كیفیت هوای تهران همچنان ناسالم برای گروه های حساس

كیفیت هوای تهران همچنان ناسالم برای گروه های حساس به گزارش فست تریپ بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت الان در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است و پیشبینی می شود كه این وضعیت كماكان در تهران تداوم داشته باشد.به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا از آن حكایت می كند كه طی بامداد امروز (۳۰ آذر) با برقراری جو پایدار و آسمان صاف همراه با ازدیاد تردد خودرو ها در اولین روز هفته، غلظت ذرات معلق در بیشتر مناطق افزوده می شود و كیفیت هوا در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد.

به تدریج با تداوم وضعیت پایدار جو، برغلظت آلاینده ها افزوده می شود و در مناطق پرتردد وضعیت نامطلوب كیفیت هوا و آسمان غبارآلود تا ساعات بعد ازظهر استمرار پیدا می كند همینطور این شرایط تا اواخر وقت امروز ادامه خواهد داشت و با افزایش حجم ترافیك و تجمع ذرات معلق، كیفیت هوای پایتخت در محدوده شرایط ناسالم بخصوص برای گروه های حساس قرار می گیرد. هرچند با احتمال افزایش نسبی و موقتی سرعت باد در ساعات پایانی امروز (۳۰ آذر) تا حدی از غلظت آلاینده ها كم می شود.

در ساعات اولیه فردا (۱ دی) هم شرایط نامطلوب در بیشتر مناطق پایتخت به علت عدم وزش باد مؤثر همراه با افزایش تردد خودرو ها، برقرار خواهد شد. این وضعیت طی روز برقراری جو آرام و پایدار تجمع آلاینده ها را به دنبال دارد ازاین رو در ساعات اوج ترافیك شبانگاهی افزایش غلظت ذرات معلق و برقراری شرایط ناسالم كیفیت هوا بخصوص برای گروه های حساس پیشبینی می شود.

بر اساس اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته با میانگین ۱۱۱ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت و كیفیت هوای الان هم با شاخص میانگین ۱۱۸ همچنان در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.
1398/09/30
14:03:04
5.0 / 5
5712
تگهای خبر: امداد , ترافیك , تردد , خودرو
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است