عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران خبر داد

نقشه های پلاسكو به شهرداری رسید

نقشه های پلاسكو به شهرداری رسید به گزارش فست تریپ عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران اعلام نمود كه سرانجام نقشه های ساختمان جدید پلاسكو به دست شهرداری رسید و مساله صدور پروانه در اسرع وقت پیگیری می شود.


زهرا نژاد بهرام در گفتگو با ایسنا، در مورد جلسه بامداد امروز مدیران شهرداری با اعضای شورا در مورد آخرین وضعیت ساخت و ساز پلاسكو اظهار داشت: چهارشنبه هفته گذشته مسؤلان بنیاد مستضعفان نقشه های ساختمان پلاسكو را در سامانه شهرسازی بارگذاری كردند.
وی با اشاره به اینكه با عنایت به این اقدام بنیاد مستضعفان، در جلسه بامداد امروز كه با حضور نماینده این بنیاد، نمایندگان پلاسكو، استانداری تهران، معاونت شهرسازی و شهردار منطقه 12 برگزار گردید مقرر شد كه شهرداری تهران ضمن بررسی نقشه ها، تأییدیه های لازم را هم صادر كند.
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینكه پلاسكو اتفاقی است كه همه در جریانش هستیم و شهرداری تهران هم 16 نفر از آتش نشانان عزیزش را از دست داد كه هنوز هم در فهرست شهدای بنیاد شهید قرار نگرفتند، اظهار داشت: فارغ از همه اختلاف نظرها اگر قرار بر حل مساله است همه نهادها و دستگاه ها باید با یكدیگر همراهی كنند.
وی اضافه كرد: قرار بر این شد كه مساله صدور پروانه در اسرع وقت پیگیری شود و مسائلی همچون پاركینگ و عوارض هم بین بنیاد و شهرداری در جلسه ای با سرعت حل و فصل شود.
وی با اشاره به اینكه همه مسؤلان علاقمندند كه ساختمان پلاسكو از مسیر قانونی ساخته شود، اظهار داشت: با عنایت به اینكه سرانجام نقشه های پلاسكوی جدید به دست شهرداری رسید، مقرر شد كه مساله صدور پروانه در اسرع وقت پیگیری شود.1398/09/18
14:06:28
5.0 / 5
6052
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است