در حاشیه بازدید حناچی و ربیعی از موسسه های خیریه رعد و بهشت امام رضا (ع) مطرح شد

پیشنهاد معلولان به حناچی برای مشاركت در مناسب سازی معابر

پیشنهاد معلولان به حناچی برای مشاركت در مناسب سازی معابر به گزارش فست تریپ در حاشیه بازدید شهردار تهران و سخنگوی دولت از موسسه های خیریه رعد و بهشت امام رضا (ع)، افراد دارای معلولیت پیشنهاد دادند كه حاضر هستند در مناسب سازی معابر و مكان های عمومی به شهرداری كمك كنند.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، پیروز حناچی بعدازظهر امروز و بعد از بازدید از مؤسسه آموزشی و نیكوكاری رعد در منطقه۲، به همراه علی ربیعی سخنگوی دولت از مؤسسه خیریه بهشت امام رضا (ع) هم بازدید به عمل آورد كه در كنار توان بخشی و كمك به ۱۵۰ كودك و ۱۵۰ سالمند، درحال تجهیز به امكانات رفاهی و درمانی پیشرفته برای خدمت رسانی به افراد بدون سرپرست و دارای معلولیت است.
حناچی در حاشیه این بازدید اظهار داشت: امروز از چند مجموعه خیریه و نیكوكاری بازدید كردیم تا در جریان فعالیت هایشان قرار بگیریم؛ مبحث اصلی موسسه نیكوكاری رعد در منطقه۲ توانمندسازی بود كه با اقداماتشان آشنا شدیم و مشكلاتی هم با شهرداری داشتند كه كمك كردیم تا به نتیجه برسند.
وی افزود: موسسه خیریه بهشت امام رضا (ع) هم یكی از مؤسسات معروف كمك به مددجویان است و مشكلاتی برای افتتاح دارند كه ان شاءالله برای حل آنها هم اقدام می نماییم.
طبق گزارش سایت شهرنوشت، شهردار تهران تصریح كرد: در منطقه ۲ افراد دارای معلولیت پیشنهاد دادند كه حاضر هستند در مناسب سازی معابر و مكان های عمومی به شهرداری كمك كنند؛ شهردار منطقه۲ هم از این مورد استقبال كرد و قرار شد از این فرصت به بهترین شكل استفاده گردد. منطقه۲ هم در همكاری میان مدیریت شهری و دوستان دارای معلولیت در مناسب سازی، بعنوان منطقه پایلوت در نظر گرفته شد.1398/09/15
21:48:41
5.0 / 5
5380
تگهای خبر: آموزش , شهرداری
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است