در گزارش فست تریپ عنوان شد

رایزنی برای افزایش سهمیه سوخت تاكسی ها در صورت كافی نبودن سهمیه

رایزنی برای افزایش سهمیه سوخت تاكسی ها در صورت كافی نبودن سهمیه به گزارش فست تریپ مدیرعامل اتحادیه تاكسیرانی های كشور اظهار داشت: اگر بررسی های تكمیلی نشان داد سهمیه سوخت در نظر گرفته شده برای تاكسی ها كافی نیست رایزنی های خویش را برای افزایش سهمیه آغاز می نماییم.مرتضی ضامنی در گفتگو با خبرنگار مهر، در پاسخ به این پرسش كه رانندگان تاكسی از سهمیه سوخت در نظر گرفته شده برای تاكسی ها راضی نیستند و معتقدند تنها كفاف ۲۰ روز تردد آنها را خواهد داد، اظهار داشت: هم اكنون ۹۵ درصد ناوگان فعال تاكسیرانی دوگانه سوز هستند و قیمت گاز تغییر نكرده است. همینطور سهمیه بنزین اختصاص یافته بعد از بررسی ها امكان دارد مورد بازبینی قرار گیرد.
وی افزود: بعد از بررسی تكمیلی سهمیه پیشبینی شده اگر به این نتیجه برسیم كه این میزان سهمیه كافی نیست بطور قطع رایزنی های لازم را انجام خواهیم داد تا دولت تصمیمات تكمیلی در این رابطه بگیرد.
ضامنی در پاسخ به پرسش دیگری در مورد افزایش سایر هزینه های تاكسیران ها بعد از افزایش نرخ سوخت اظهار داشت: در حال بررسی هستیم كه اقلامی كه تابع قیمت سوخت هستند و متناسب با افزایش قیمت سوخت افزوده می شوند احصا نماییم و به وزارت كشور عرضه دهیم تا حمایت بیشتری در این عرصه صورت گیرد. رانندگان بدون دغدغه و نگرانی به خدمات رسانی خود ادامه دهند چونكه ما در حال بررسی و رایزنی برای پشتیبانی از این نوع اقلام هستیم.
وی تصریح كرد: در هیچ جای كشور نباید افزایش قیمت كرایه رخ دهد و شهروندان در صورت مشاهده تخلف آنرا به سامانه های ثبت شكایت ارسال نمایند و این موارد با اولویت بررسی شده و با متخلفان برخورد می شود. برای حفظ قیمت كرایه های تاكسی احتیاج به همكاری شهروندان در حوزه نظارت داریم.

1398/08/26
17:15:02
5.0 / 5
5894
تگهای خبر: بنزین , تاكسی , تردد , خدمات
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است