اتصال اطلاعات GIS به سامانه شهرسازی

اتصال اطلاعات GIS به سامانه شهرسازی به گزارش فست تریپ مدیرعامل سازمان فناوری شهرداری اعلام نمود كه اطلاعات جی آی اس شهرداری به سامانه شهرسازی برای تعیین رقوم ارتفاعی كف پیاده رو متصل می شود.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، محمد فرجود بامداد امروز در آیین رونمایی از سرویس های هوشمند شهرسازی با اشاره به اینكه ما به دنبال شهر هوشمند هستیم تا مردم بتوانند راحت تر زندگی كرده و كیفیت زندگی را ارتقاء دهیم، اظهار داشت: اگر بتوانیم شهرداری را به سمت تحولات دیجیتال سوق دهیم، شهرداری این پتانسیل را دارد كه علم هوشمندسازی را دستش بگیرد و بقیه سازمان ها را هم به دنبال خود بكشاند.
وی با اشاره به اینكه باید شاخصهای تحول دیجیتال محقق شود، اظهار داشت: باید برای ایجاد تحول دیجیتال در شهر علاوه بر اینكه مدلهای كسب و كار را تغییر دهیم، فرایندها و كارهای دولتی را هم تغییر دهیم تا ذینفعان احساس متفاوتی از خدمات دیجیتال دریافت نمایند.
فرجود با اشاره به اینكه توانستیم با راه اندازی سامانه "تهران من" خدمات متفاوت شهرداری را به شهروندان عرضه نماییم، اظهار داشت: هم اكنون روزانه ۳ هزار و ۵۰۰ نفر از سامانه "تهران من" استفاده می نمایند و بیشتر از ۲ میلیون نفر هم در این سامانه عضو هستند و روزانه ۱۵۰۰ درخواست كتبی را از راه این سامانه پاسخ می دهیم و در نظر داریم اطلاعات یكپارچه دیگر را در سامانه تهران من متمركز نماییم.
وی با اشاره به اینكه از نظر رنكینگ جهانی سامانه تهران من رتبه یك سایت خدمات شهروندی را دارد، اظهار داشت: بررسی ها نشان داده كه سامانه تهران من در بین سایت های خدماتی شهرداری های دنیا بیشترین رجوع را دارد.
وی با اشاره به اینكه امروز از سرویس های هوشمند شهرسازی كه بر روی سامانه تهران من بارگذاری شده رونمایی می شود، اظهار داشت: از این به بعد شهروندان می توانند به صورت غیر حضوری تشكیل پرونده داده و تاییدیه نقشه خویش را دریافت نمایند و این در شرایطی است كه از این به بعد برای اعلام رقوم ارتفاعی كف پیاده رو و معابر اطلاعات GIS برای محاسبه دقیق به سامانه هوشمند شهرسازی وصل می شود.1398/07/17
22:12:55
5.0 / 5
6030
تگهای خبر: امداد , خدمات , سرویس , شهرداری
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است