شهردار تهران عنوان كرد

حس تعلق به تهران را در بین شهروندان افزایش دهیم

حس تعلق به تهران را در بین شهروندان افزایش دهیم به گزارش فست تریپ شهردار تهران اظهار داشت: تهران ارزش های بسیاری دارد؛ لازم است ارزش های این شهر را بشناسیم و بشناسانیم تا حس تعلق شهروندان پایتخت به آن افزایش پیدا كند.به گزارش فست تریپ به نقل از مهر، پیروز حناچی در حاشیه آیین نكوداشت روز تهران كه با حضور محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سفرا و نمایندگان كشورهای خارجی و سازمان های بین المللی مقیم ایران، معاونین وزرا و معاونین شهرداری تهران، اندیشمندان، تهران شناسان، دانشگاهیان و فرهیختگان در مجموعه تاریخی كاخ گلستان برگزار شد، اظهار داشت: برای بزرگداشت روز تهران این جا جمع شده ایم؛ روزی كه همكارانم آنرا به هفته تهران گسترش دادند. امروز فرصتی است برای شناخت بیشتر شهرمان. امشب با همراهی همكارانم در شورای شهر، دولت، مجلس شورای اسلامی، سفرا و نمایندگان كشورهای خارجی و تعداد زیادی از فرهیختگان این شهر، در یك كلام به همراه تعدادی از علاقمندان تهران، در كاخ گلستان هستیم.
وی با اشاره به این كه كاخ گلستان یكی از بناهای تاریخی پایتخت است كه ریشه آن به دوران صفوی برمی گردد و در حصار طهماسبی تهران قرار دارد، تصریح كرد: روز تهران فرصتی است برای این كه صرفاً بدی ها و مشكلات تهران را نبینیم و تنها آلودگی و ترافیك آنرا در نظر نگیریم.
حناچی اظهار داشت: زیبایی های تهران در ایام عید نوروز بهتر درك می شود؛ روزهایی كه آلودگی وجود ندارد. وظیفه ما این است كه تهران را زیست پذیرتر نماییم و برای رسیدن به این هدف راهی جز همراهی مردم وجود ندارد. این شهر ارزش های بسیاری دارد؛ لازم است ارزش های این شهر را بشناسیم و بشناسانیم تا حس تعلق شهروندان پایتخت به آن افزایش پیدا كند.
شهردار تهران تصریح كرد: تهران احتیاج به مشاركت شهروندانی دارد كه نسبت به محیط زندگی خود حساس اند و تمام تلاششان را برای بهبود وضعیت آن به كار می گیرند؛ ما هم خادم شهروندان هستیم و تلاش می نماییم تا شرایط زیست بهتری را برای مردم فراهم نماییم.


1398/07/16
20:50:44
5.0 / 5
5636
تگهای خبر: آلودگی , ترافیك , سفر , شهرداری
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است