مدیرعامل شركت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه خبر داد

افزایش واگن قطارهای خط پنج مترو

افزایش واگن قطارهای خط پنج مترو به گزارش فست تریپ مدیرعامل شركت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه از افزایش 11 درصدی ظرفیت قطارهای خط 5 متروی تهران اطلاع داد و اظهار داشت: تعداد واگن های قطارهای خط پنج مترو از ۸ واگن به ۹ واگن افزایش پیدا كرد.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، فرنوش نوبخت با اشاره به اینكه با اضافه كردن یك واگن به تمام قطارهای این خط برون شهری، ۳۰۰ نفر به ظرفیت هر قطار اضافه می شود، اظهار داشت: با اضافه شدن 26 واگن دو طبقه به قطارهای خط 5 شاهد افزایش بیش از 7 هزار نفری به ظرفیت جابجایی این خط هستیم.
مدیرعامل شركت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه از افزایش 11 درصدی ظرفیت قطارهای خط 5 متروی تهران اطلاع داد و خاطرنشان كرد: تعداد واگن های قطارهای خط پنج مترو از ۸ واگن به ۹ واگن افزایش پیدا كرد.
بر اساس گزارش روابط عمومی شركت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، وی با اشاره به اینكه خط 5 قدیمی ترین خط متروی تهران است كه ۱۹ سال از آغاز بهره برداری آن می گذرد، تصریح كرد: اكنون بهسازی زیرساخت ها و تجهیزات آن در حال انجام است و امیدواریم با افزایش ظرفیت جابجایی این خط، بتوانیم به كاهش بار ترافیكی اتوبان تهران - كرج كمك كنیم.


 

1396/09/04
23:04:06
5.0 / 5
6118
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است