طرح شبكه سیر شركت های مسافربری

طرح شبكه سیر شركت های مسافربری به گزارش فست تریپ مدیر كل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی با بیان اینكه شركت های مسافربری برای اجرای طرح شبكه سیر آماده می شوند اظهار داشت: اجرای این طرح امسال به جد پیگیری خواهد شد.


علی اصغر بدیعی مقدم اظهار كرد: طرح شبكه سیر(برند سازی) شركت های مسافربری در تلاش است تا شركت های مسافر بری زیر نظر یك برند خاص به مسافران خدمات رسانی كنند.
 
وی افرود: بر این اساس، سطح خدمات به مسافران و كیفیت این خدمات تحت همان نام برای مسافران سنجیده می شود.
 
بدیعی مقدم ادامه داد: یكی از مزایای این طرح این است كه شركت هایی كه خدمات رسانی خوبی نداشته و تلاشی برای ارتقای سطح خدمات خود ندارند به مرور از چرخه فعالیت حذف می شوند. این شركت ها به مرور مشتریان خود را از دست خواهند داد.
 
وی تصریح كرد: شركت هایی كه صاحب نام بوده و اعتبار خود را حفظ كرده اند در كشور جایگاه بهتری پیدا می كنند و می توانند شركت های كوچك را به خود ملحق كنند.
 
مدیر كل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: هر تغییر در ابتدا با مقاومت هایی روبه رو است و در این طرح نیز شركت هایی كه خدمات كمتری به مسافران دارند روی خوش نشان نداده و تمایل چندانی به اجرایی شدن طرح برند سازی ندارند اما شركت های بزگتر و معتبر از این طرح استقبال كرده اند.
1396/04/23
00:06:18
5.0 / 5
5954
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است