هاشمی:

برگزاری الكترونیكی انتخابات شورایاری ها یك تمرین است

برگزاری الكترونیكی انتخابات شورایاری ها یك تمرین است به گزارش فست تریپ رئیس شورای شهر تهران، اظهار داشت: برگزاری الكترونیكی انتخابات شورایاری ها تمرینی برای ارتقای فناوری در انتخابات جمهوری اسلامی است.گزارش خبرنگار مهر، محسن هاشمی در شروع جلسه امروز شورای شهر تهران با اشاره به جلسه انجام شده با معاون حقوقی ریاست جمهوری اضافه كرد: با یاری هم، تهرانی بهتر بیافرینیم. در آستانه پنجمین دوره انتخابات شورایاری هستیم، امیدواریم جمعه آینده، شهروندان تهرانی با مشاركت فعال در انتخابات، نقش خویش را در مدیریت شهری ارتقا دهند، سیاست محله محوری یكی از راهبردهای شورای پنجم است كه برپایه تمركز زدایی از مدیریت شهری و اعطای اختیارات به مناطق و محلات طراحی شده و شورای محله بهترین بستر و ابزار برای تحقق این راهبرد است.
وی افزود: شورایاران می توانند در تصمیم گیری های محلی نقش آفرینی كنند و شهرداران مناطق با توجه بیشتر به پروژه های محلی، از خرد جمعی و نظرات شورایاری در تشخیص و حل مسایل به وسیله پروژه های محلی استفاده كنند.
هاشمی با اشاره به اینكه برگزاری الكترونیك این انتخابات تمرینی برای ارتقای فناوری در انتخابات جمهوری اسلامی است، تصریح كرد: امیدواریم با موفقیت این تجربه در انتخابات آتی هم شاهد استفاده از فناوری بومی در برگزاری سالم و با صحت و سرعت بالای انتخابات باشیم.
رئیس شورای شهر تهران اعلام نمود: طبیعتاً برگزاری انتخابات شورایاری نیازمند تلاش گروهی و بین سازمانی گسترده ای است كه با محوریت ستاد انتخابات شورایاری و معاونت اجتماعی فرهنگی شهرداری و همكاری دولت بخصوص وزارت كشور و وزارت آموزش وپرورش، نیروهای انتظامی و نظامی، صداوسیما، قوه قضاییه و سایر مراجع ذی ربط می باشد كه از سوی همكارانم در شورای شهر تهران، از همكاری همه این دستگاهها قدردانی می كنم.
هاشمی تصریح كرد: وعده ما با شهروندان تهرانی، روز جمعه در بیشتر از ۱۷۰۰ صندوق دریافت رای در ۳۵۴ محله تهران خواهد بود تا با یاری یكدیگر تهرانی بهتر بیافرینیم.


1398/05/01
17:40:56
5.0 / 5
5080
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است