یك عضو شورای عالی استان ها اعلام كرد:

همین روستایی ها، شوراها را به مسیر اصلی باز می گردانند

همین روستایی ها، شوراها را به مسیر اصلی باز می گردانند به گزارش فست تریپ یك عضو شورایعالی استان ها با انتقاد از عملكرد رئیس این شورا اظهار داشت: همین روستایی ها، شوراها را به مسیر اصلی بازمی گردانند.به گزارش فست تریپ به نقل از مهر، محمد قانبیلی در نطق قبل از دستور بیستمین اجلاس عمومی شورایعالی استان ها اظهار داشت: پیامكی در خصوص مصوبه هیئت رئیسه در مورد حضور اعضا در جلسات هم اندیشی ارسال شده است كه تاكید شده حضور اعضا در این جلسات الزامی است و عدم حضور آنها غیبت غیرموجه به حساب می آید كه این برخلاف آیین نامه ماده ۲۰ آیین نامه داخلی شورای عالی استان ها است.
وی خاطرنشان كرد: مبحث بعدی من خطاب به آقای الویری است كه باید به او بگویم كه مشكل، سیاسی شدن شوراهاست و مشكل عدم حضور شما در شورا است كه با عدم نظارت و انتصاب مدیران ضعیف و ناكارآمد و عدم ناآشنایی به مباحث شورایی، شورایعالی را به سراشیبی سقوط می كشانند ولی شك نكنید همین افراد به زعم شما كه از روستاها آمده اند شوراها را مجدداً به مسیر خود برمی گردانند.
نماینده مردم تهران در شورای عالی استان ها تصریح كرد: افراد قوی و توانمند از نظر شما چه كسانی هستند، اساسا همكارانتان در شورای شهر تهران و یا شهرهای بزرگ و كلانشهرها را می دانید. در این دو سال اعضای شورای شهر تهران بر سر شهروندان چه آوردند؟ آیا پروژه بزرگ عمرانی در تهران كلنگ زنی كردید و یا افتتاح كردید؟ جز اینكه هر چه مصوب در این دوره داشته اید به ضرر شهروندان بوده است!؟
وی خاطرنشان كرد: نامگذاری چند خیابان و كوچه و میدان و یا محدود كردن تردد مردم در سطح شهر تنها دستاورد شورای شهر تهران در این دوره به حساب می آید و جز این دستاورد دیگری نداشته است.
قانبیلی خطاب به الویری اظهار داشت: آقای الویری آیا این توهین به همكارانتان در شورای عالی نیست كه آنها را افرادی ضعیف می نامید؟ مقیاس شما در انتساب قوی و ضعیف چیست؟
وی در ادامه بیستمین جلسه شورایعالی استان ها خطاب به عارف ریاست فراكسیون امید مجلس شورای اسلامی هم اظهار داشت: چقدر دلسوز شده اید؟ مصاحبه شما را خواندم و لذت بردم. به پشتیبانی از شوراها برخواسته اید و با برخوردهای سیاسی با شوراها مخالفت كرده اید ولی بزرگوار چرا اینقدر دیر؟ چرا زمانی كه سپنتا را با مشكل مواجه كردند وارد نشدید و چرا زمانی كه شهلا را سلاخی كردند نبودید. بزرگوار جامعه شورایی آنقدر بالغ شده است كه دیگر فریب این بازی های سیاسی را نمی خورد و البته شاید بتوانید همكارانتان در مجلس فریب دهید ولی شورا فریب این بازی ها را نمی خورد.
نماینده مردم استان تهران در شورای عالی استان ها افزود: آقای رئیس جمهور چرا وعده هایی می دهید كه نمی توانید عمل كنید، سه سال پیش قول دادید طرح منابع پایدار شهرداری و مدیریت یكپارچه شهری را در كوتاه ترین زمان به مجلس عرضه كنید، چه شد وعده هایتان؟ یكسال از آن وعده می گذرد و هنوز در این زمینه اقدامی صورت نگرفته است.
وی در ادامه خطاب به روحانی اظهار داشت: ما از قول هایتان گذشتیم، لااقل در روز شوراها یك تبریك خشك و خالی می گفتید تا دل خادمان بی منت مردم در جامعه شورایی به همین تبریك ها خوش باشد. بزرگوار در این دو سال باقیمانده از دولت به اصطلاح تدبیر و امیدتان تدبیری كنید تا امید در جامعه شورایی زنده شود.

1398/04/22
15:22:05
5.0 / 5
5474
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است