ضرورت انتشار درآمدهای طرح ترافیك تهران

ضرورت انتشار درآمدهای طرح ترافیك تهران به گزارش فست تریپ رئیس كمیته شفافیت شورای شهر تهران از معاون حمل و نقل شهرداری خواست كه تا درآمدهای حاصله از طرح ترافیك را حتی به صورت روزانه به مردم اعلام نماید.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، بهاره آروین امروز در جلسه شورای شهر تهران واكنش به اجرای طرح ترافیك جدید با تشكر از رویكرد تحول گرای معاونت حمل و نقل ترافیك شهرداری تهران اظهار داشت: هر نوع تغییر در وضعیت كنونی مقاومت های زیادی را همراه دارد و پافشاری و اصرار در تحول وضعیت فعلی هرچند امكان دارد هزینه های داشته باشد اما باعث افزایش شفافیت خواهد بود.
وی ادامه داد: شفافیت در هزینه كرد باعث اعتماد سازی خواهد شد و پیشنهاد می شود درآمد حاصله از طرح ترافیك در یك حساب جداگانه واریز و پرینت حساب را حتی به صورت روزانه منتشر نماییم تا مردم بدانند كه پول های طرح ترافیك صرف چه موضوعی می شود.
به قول آروین، فرایند اثبات سكونت در محدوده دشوار می باشد و باعث ایجاد صف های طولانی سكنه در دفاتر خدمات شده است.
این عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینكه امیدواریم به سمت حل مشكلات در اجرای این طرح پیش برویم، اظهار داشت: درباره نرخ تملك موتور سیكلت ها باید چاره اندیشی شود هر چند كه تحول یك شبه سیستم را عوض نمی كند و باید با اولویت بندی پله به پله جلو برویم و در دو سال باقی مانده مشكلات اجرای این طرح را حل نماییم.1398/04/18
14:20:33
5.0 / 5
4724
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است