فرماندار تهران تأكید كرد

ضرورت بهره گیری از ظرفیت بالای شورایاری ها برای كاهش لطمه های اجتماعی

ضرورت بهره گیری از ظرفیت بالای شورایاری ها برای كاهش لطمه های اجتماعی فست تریپ: فرماندار تهران بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت بالای شورایاری ها برای كاهش لطمه های اجتماعی تاكید كرد.به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، عیسی فرهادی در اولین گردهمایی اعضای هیأت های اجرایی مناطق ۲۲ گانه پنجمین دوره انتخابات شورایاری های شهر تهران اظهار داشت: این انتخابات كه بالای ۳۵۰۰ نفر در تهران به انتخاب مردم به كمك شورا و شهرداری تهران خواهند آمد بطور قطع می تواند در مدیریت شهری نقش بسزایی داشته باشد.

وی اضافه كرد: شورای محله در قانون اساسی پیش بینی شده ولی بعضی از مراحل آن باقی مانده است. در یك سال قبل اقداماتی را با اعضای شورای شهر آغاز كردیم و به دنبال این اقدامات مشاهده كردیم كه ظرفیت بالایی در شورایاری ها وجود دارد كه می تواند در مدیریت شهر تهران مؤثر باشد.

فرهادی تاكید كرد: بطور قطع شورایاری ها می توانند رابط مناسبی میان شهرداری و شهروندان باشد و در حوزه های اجتماعی همانند مقابله با لطمه های اجتماعی مانند اعتیاد همین طور زنان بی سرپرست این ظرفیت مورد بهره برداری قرار گیرد.

فرماندار تهران با اشاره به اینكه در دوره های گذشته این انتخابات ۳۰ جلسه در ۲۰ منطقه تهران با شورایاری ها برگزار شده است، اظهاركرد: نتیجه برگزاری این جلسات ۲۵۴ مصوبه بوده كه تابحال ۱۵۰ مصوبه با كمك شورایاری ها در بعضی مناطق اجرایی شده است. بطور قطع تلاش ما این بوده كه برگزاری این انتخابات به انتها سال برخورد نكند. از این جهت این انتخابات را در مردادماه برگزار خواهیم كرد و این كار یك مشاركت مقدماتی در انتخابات دیگر خواهد بود.

فرهادی تاكید كرد: در دوره قبل بیشتر از ۵۰۰ هزار نفر در انتخابات شورایاری ها شركت كردند. پس باید تلاش نماییم در این دوره نیز انتخاباتی پرشكوه با حضور اقشار مختلف مردم در حوزه شورایاری ها اجرا شود.

منبع:

1398/04/06
11:15:12
5.0 / 5
4976
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است