پیگیری نامگذاری خیابانی به نام ناصر حجازی

پیگیری نامگذاری خیابانی به نام ناصر حجازی فست تریپ: رئیس كمیته ورزش شورای شهر تهران از پیگیری برای نامگذاری خیابانی به نام مرحوم ناصر حجازی آگاهی داد.حجت نظری در گفت و گو با ایسنا با اشاره به فرارسیدن سالگرد درگذشت ناصر حجازی، فوتبالیست مشهور كشورمان اظهار داشت: زنده یاد ناصر حجاری در دوم خردادماه سال ۱۳۹۰ فوت كرد اما متأسفانه با وجود آنكه از چهره های شاخص ورزشی كشور و مورد احترام طرفداران تمامی تیم های فوتبال و ورزش دوستان ایرانی است، هیچ اقدامی برای نامگذاری معبر یا فضایی به نام او نشده است.

وی با اشاره به اینكه به منظور پاسداشت نام این چهره ورزشی كشور و دروازه بان مطرح تیم ملی و تیم استقلال تهران پیشنهاد نامگذاری معبری به نام او را به كمیسیون نامگذاری شورای شهر تهران نمایش كرده است، اظهار داشت: در جلسه قبلی كمیسیون نامگذاری، به این درخواست رسیدگی و بنا شد معابر پیشنهادی دقیق تر بررسی شود و در جلسه بعدی در مورد آن تصمیم گیری نهایی صورت پذیرد.

رئیس كمیته ورزش شورای شهر تهران درباره اینكه آیا معابر پیشنهادی برای نامگذاری به نام مرحوم حجازی مشخص شده یا خیر، اظهار داشت: چند مسیر و معبر پیشنهادی نمایش شده است. در این خصوص رایزنی هایی با همسر و خانواده مرحوم حجازی نیز خواهیم كرد و در نهایت گزینه های قطعی اعلام می شود.

به گفته سخنگوی كمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران، در نامگذاری معبری به نام این فوتبالیست تناسب آن معبر با نام جدید مورد توجه قرار خواهد گرفت علاوه بر آن حتما معبر انتخابی جزو معابر اصلی خواهد بود.

نظری با تاكید بر اینكه باید به همان اندازه كه به چهره های فرهنگی، هنری، سیاسی، علمی و دیگر بزرگان توجه می شود، به چهره ها و قهرمانان ورزشی نیز توجه گردد، اظهار داشت: پیشنهاد نامگذاری معبری به نام مرحوم ناصر حجازی نیز در همین راستا انجام شده است. علاوه بر او، پیگیر هستم تا نام تعدادی دیگر از قهرمانان و نامداران ورزش كشور نیز بر معابر نامگذاری شود.

منبع:

1398/03/03
23:02:41
5.0 / 5
5051
تگهای خبر: شورای شهر
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است