حسینی میلانی:

تأخیر در زمان انتخابات شورایاری ها به صلاح نیست

تأخیر در زمان انتخابات شورایاری ها به صلاح نیست به گزارش فست تریپ نایب رییس ستاد شورایاری ها تأخیر در زمان انتخابات شورایاری ها را به صلاح ندانست و تصریح كرد: باید انتخابات شورایاری ها در زمان بندی مقرر و با آرامش كافی برگزار گردد.


به گزارش فست تریپ به نقل از مهر، سید آرش حسینی میلانی بامداد امروز در جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر تهران در دفاع از طرح دو فوریتی اصلاح بخشنامه اجرایی انتخابات شورایاری ها اظهار داشت: فعالیت های مختلفی در ۱۸ ماه گذشته در سطح ستاد شورایاری ها انجام شده است كه همچون آنها اصلاح برخی رویه ها و فعالیت هاست.

وی با اشاره به اینكه در این مدت سعی شده تخصص گرایی و توجه به مسائل محلات افزایش یافته و سعی شده تعامل شورایاری ها با مدیریت شهری در ریل و مسیر اصلی خود بازگردد، گفت: در مورد سرای محلات، ستاد شورایاری ها پیشنهاداتی را عرضه كرده و ستاد مدیریت محلات هم تابحال دو گزارش به ستاد شورایاری عرضه كرده اند.

این عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینكه ستاد شورایاری ها برای اصلاح اساسنامه و بخشنامه اجرایی انتخابات، ۱۶ جلسه برگزار كرده است، اشاره كرد: ستاد شورایاری ها پیشنهاد خویش را برای اصلاح اساسنامه در اسفند ماه به هیأت رئیسه و كمیسیون فرهنگی - اجتماعی عرضه كرد و با عنایت به محدودیتی كه در زمان برگزاری انتخابات - به خاطر آخر دوره چهارم شورایاری ها در تیر ماه و انتخابات مجلس شورای اسلامی در انتهای سال - وجود دارد، امیدوارم بخشنامه اجرایی انتخابات و اصلاحات اساسنامه با نظر مساعد شورا نهایی شود.

حسینی میلانی تأخیر در زمان انتخابات شورایاری ها را به صلاح ندانست و اشاره كرد: باید انتخابات شورایاری ها در زمان بندی مقرر و با آرامش كافی اجرا شود.

دو فوریت این طرح در انتها با ۱۴ رأی موافق به تصویب رسید.

1398/02/22
14:03:03
5.0 / 5
5436
تگهای خبر: آرامش , امداد , شورای شهر
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است