شهردار تهران اعلام كرد

توسعه تكنولوژی و ناوگان پاك در تاكسیرانی

توسعه تكنولوژی و ناوگان پاك در تاكسیرانی فست تریپ: شهردار تهران عنوان نمود كه استفاده از تكنولوژی و توسعه ناوگان پاك در دستور كار تاكسیرانی قرار دارد.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، پیروز حناچی بامداد امروز در همایش تاكسیرانی با اشاره به اینكه پدر من در دهه ۵۰ تاكسی نارنجی داشت، اظهار داشت: ما هم جزو خانواده تاكسیران هستیم و هم اكنون ۷۹ هزار تاكسی در سطح شهر تهران هستند كه با احتساب خانواده چهار نفره آنها می توانیم بگوییم كه ۴۰۰ هزار نفر از شهروندان جز خانواده تاكسیرانی هستند.
وی با اشاره به اینكه تاكسی نقش ۲۲ درصدی در حمل و نقل عمومی مردم دارد، اظهار داشت: تمام تلاش خودرا انجام خواهیم داد كه هم كیفیت و هم سرویس دهی بیشتری را در تاكسی شاهد باشیم.
وی اظهار داشت: در دنیای امروز خیلی از سرویس ها و خدمات بر روی گوشیهای هوشمند انجام می گیرد و این یك واقعیت است و نمی توانیم از آن فرار كنیم؛ چونكه خیلی از اتفاقات در بیشتر موبایل های هوشمند رخ می دهد و ما باز باید در سرویس دهی بر بستر موبایل پیشتاز باشیم.
شهردار تهران با بیان این كه باید از ظرفیت اپلیكیشن های خدمات رسان برای بهره گیری از رقابتی سالم و عادلانه بهره بگیریم، اظهار داشت: بی توجهی به تكنولوژی می تواند سبب عقب ماندگی مان در خدمت رسانی شود.
حناچی با اشاره به اینكه با كمك دولت رقابت عادلانه در بین تاكسی ها ایجاد می نماییم، اظهار داشت: خودروی آلاینده نمی تواند به صورت آزادانه در شهر تردد كند و یا خودرویی كه پلاك تهران ندارد؛ چرا باید سرویس دهی كند و باید شرایط و مقررات برای همه یكسان باشد و برای آنها هم الزامی شود.
وی با اشاره به اینكه نوسازی تاكسی های شهر باید پیگیری شود، اظهار داشت: امسال و سال قبل به سبب بارندگی ها و تلاش همكاران مان توانستیم هوای پاكی را تجربه نماییم و مطالعات نشان داد كه ذرات معلق ۲۰ درصد كاهش یافته است.
وی با اشاره به اینكه با همكاری تاكسیرانی معیشت تاكسیرانان را دنبال می نماییم، اظهار داشت: توسعه تكنولوژی و استفاده از ناوگان پاك در دستور كار قرار دارد و امیدواریم با همكاری تاكسیرانان سرویس بهتری به مردم بدهیم.
به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا درانتها این جشنواره شهردار تهران از تاكسیرانان برتری كه توسط مردم انتخاب شدند، قدردانی نمود.
منبع:

1398/02/07
16:03:43
5.0 / 5
5637
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است