برگزاری انتخابات شورایاری ها، بعد از ماه رمضان

برگزاری انتخابات شورایاری ها، بعد از ماه رمضان به گزارش فست تریپ سخنگوی شورای شهر تهران از برگزاری انتخابات شورایاری ها از ماه رمضان اطلاع داد.


علی اعطا در گفتگو با ایسنا، در مورد آخرین وضعیت برگزاری انتخابات شورایاریها با اشاره به اینكه آخرین جلسه كه مربوط به فراهم نمود مقدمات برگزاری انتخابات شورایاری ها پیش از شروع سال نو بود در فرمانداری تهران برگزار شد، اظهار داشت: در این نشست تصمیم برآن شد تا انتخابات شورایاری ها پس از ماه رمضان برگزار گردد.

‎وی با اشاره به اینكه هماهنگی های لازم در این خصوص با فرمانداری انجام شده و معاون سیاسی فرماندار و نماینده وی در جریان برگزاری انتخابات هستند، افزود: در مورد قوانین و مقررات در رابطه با برگزاری انتخابات شورایاری ها طرح دو فوریتی در شورای شهر به تصویب رسید كه برپایه آن باید انتخابات شورایاری ها تا آخر تیر ماه برگزار گردد.

‎اعطا اضافه كرد: در جلسات مختلف جزئیات این طرح با حضور میرلوحی، میلانی و مسجد جامعی مورد بررسی قرار گرفت تا در نهایت جزئیات این طرح به صورت دو فوریت به شورای شهر ارسال شود و در صورت موافقت اعضا به تصویب برسد تا انتخابات شورایاری ها وارد فاز اجرایی شود.

عضو كمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران بابیان اینكه جلسات هماهنگی با معاون اجتماعی شهرداری تهران برگزار شده، اظهار داشت: بخش اجرایی برگزاری این انتخابات بر عهده این معاونت است و در همین راستا جلسات هماهنگی هم با معتمدین محلات به منظور آماده سازی هیات نظارت بر برگزاری انتخابات تشكیل شده است.1398/01/19
14:43:23
5.0 / 5
5818
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است