ماموریت شهرداری تهران برای پاكسازی 600 خانه سیل زده پلدختر

ماموریت شهرداری تهران برای پاكسازی 600 خانه سیل زده پلدختر فست تریپ: مدیر هماهنگ كننده امور اجرایی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران در مورد كمك رسانی به سیل زدگان شهرستان پلدختر توسط شهرداری تهران توضیحاتی ارائه نمود.


سعید نایبی در گفت و گو با ایسنا، درباب آخرین وضعیت امدادرسانی به سیل زدگان در شهرستان پلدختر توسط نیروهای شهرداری تهران اظهار داشت: حسب دستور شهردار تهران تیمی از معاونت فنی و عمرانی برای امداد رسانی به سیل زدگان به پلدختر اعزام شد كه ضمن هماهنگی با شهرداری و فرمانداری پلدختر نسبت به احصا وسایل و ماشین آلات مورد نیاز اقدام كردیم كه براین اساس دستگاه های عمرانی همچون گریدر، كمپرسی و... به منطقه ارسال شد.
وی با اشاره به اینكه تیم مهندسی ماشین آلات مخصوص تخلیه گل و لای را به همراه دارد اظهار داشت: برمبنای جلسه ای كه روز گذشته انجام شد در امتداد امدادرسانی بهتر، شهرستان پلدختر پهنه بندی شد و میان دستگاه های مختلف همچون بنیاد مسكن، سپاه، ارتش، شهرداری تهران و... تقسیم شد.
نایبی با اشاره به اینكه پاكسازی حد فاصل میدان بسیج تا میدان جهاد با بیشتر از ۶۰۰ خانه بر عهده شهرداری تهران گذاشته شده است، اضافه كرد: بیشتر از یك و نیم متر گل ولای در خانه ها نفوذ كرده است كه این مسئله وضعیت امدادرسانی و تخلیه گل و لای را با مشكل مواجه كرده است و به سبب عمق فاجعه تخلیه گل ولای با كندی انجام می شود.
مدیر هماهنگ كننده امور اجرایی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران در امر كمك رسانی به سیل زدگان شهرستان پلدختر باز كردن معابر اصلی، فرعی و كوچه ها باز جزو وظایف شهرداری تهران است اظهار داشت: بنظر می رسد با عنایت به حجم و وسعت گل و لای تا ۴ روز آینده بتوانیم، معابر درجه یك و 2 این پهنه را پاكسازی نماییم اما بنظر می رسد تخلیه گل و لای از منازل مدتها طول بكشد اما این عملیات تا پاكسازی كامل شهر از آثار سیل ادامه خواهد یافت.


1398/01/17
15:00:26
5.0 / 5
5119
تگهای خبر: امداد , دستگاه , شهرداری
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است