هوای پایتخت سالم می باشد

هوای پایتخت سالم می باشد به گزارش فست تریپ مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ضمن اشاره به سالم بودن هوای پایتخت طی امروز (۱۳ بهمن)، اظهار داشت: كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران در شرایط پاك قرار داشت.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: بر مبنای نتایج حاصل از پیش بینی وضعیت هواشناسی در ایستگاه مهرآباد، با افزایش میزان ناپایداری جوی طی امروز (۱۳ بهمن) برای برخی ساعات افزایش ابر و وزش باد مؤثر به بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه انتظار می رود.

وی با اشاره به اینكه با برقراری شرایط جوی نسبتاً ناپایدار تا فردا (۱۴ بهمن) برخی ساعات بخصوص صبحگاه همراه با بارندگی و وزش باد مؤثر است، خاطرنشان كرد: همینطور تا روز آینده دما هوا در پایتخت روند كاهشی دارد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران افزود: بر مبنای نتایج پیش بینی كیفیت هوا، با وجود افزایش موقتی غلظت برخی آلاینده ها طی امروز (۱۳ بهمن) وضعیت كیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران در شرایط مطلوب قرار دارد.

به گفته شهبازی انتظار می رود با حاكمیت شرایط جوی نسبتاً ناپایدار تا فردا (۱۴ بهمن) شرایط كیفی هوای سالم در بیشتر مناطق پایتخت همچنان برقرار باشد.

وی در انتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ بامداد امروز با میانگین ۴۶ در شرایط پاك قرار داشت، خاطرنشان كرد: كیفیت هوای الان هم با شاخص میانگین ۵۶ در شرایط سالم می باشد.
1397/11/13
15:40:27
5.0 / 5
5059
تگهای خبر: امداد , كیفیت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است