تداوم هوای ناسالم برای گروه های حساس در پایتخت

تداوم هوای ناسالم برای گروه های حساس در پایتخت فست تریپ: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران ضمن اشاره به اینكه كیفیت هوای تهران طی امروز و بامداد فردا ( ۶ و ۷ بهمن) در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد، اظهار داشت: به تدریج از عصر فردا از غلظت آلاینده های هوا كم می شود.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا طی امروز (۶ بهمن) نشان دهنده برقراری شرایط جوی نسبتاً پایدار می باشد و به دنبال آن افزایش نسبی غلظت برخی آلاینده ها همچون ذرات معلق در بعضی ساعات دور از انتظار نیست.

وی افزود: طی امروز (۶ بهمن) افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی و وزش باد به بزرگی بین ۳ تا ۴ متر بر ثانیه در بعضی ساعات سبب پراكندگی موقتی آلاینده ها می شود.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اضافه كرد: این شرایط جوی تا فردا (۷ بهمن) همچنان تداوم دارد و انتظار می رود تا صبحگاه فردا وضعیت كیفیت هوای بیشتر مناطق شهر تهران در آستانه شرایط ناسالم خصوصاً برای گروه های حساس قرار بگیرد.

به گفته شهبازی با تغییر شرایط جوی از پس از ظهر فردا (۷ بهمن) به صورت تدریجی بر سرعت باد افزوده می شود كه بهبود نسبی كیفیت هوای پایتخت را به دنبال دارد.

وی در ادامه اظهار داشت: تا روز آینده دمای هوا در پایتخت روند افزایشی دارد.

شهبازی درانتها با اشاره به اینكه كیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته تهران منتهی به ۸ بامداد امروز با شاخص میانگین ۸۴ در شرایط سالم قرار داشت، اشاره كرد: كیفیت هوای الان باز با شاخص میانگین ۸۶ همچنان در شرایط سالم می باشد.
1397/11/06
23:51:24
5.0 / 5
5145
تگهای خبر: امداد , كیفیت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است