هوای تهران همچنان برای حساس ها ناسالم می باشد

هوای تهران همچنان برای حساس ها ناسالم می باشد به گزارش فست تریپ مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اظهار داشت: امروز و فردا (۵ و ۶ بهمن) هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم می باشد.حسین شهبازی در گفتگو با ایسنا افزود: طبق نتایج پیش بینی كیفیت هوا امروز( ۵ بهمن) به تدریج از غلظت آلاینده های تجمع یافته در ایام پیشین كم می شود و شرایط كیفی هوای شهر تهران به صورت نسبی بهبود می یابد.

وی افزود: انتظارمی رود تا بامداد فردا (۶ بهمن) وضعیت كیفیت هوای بیشتر مناطق پایتخت در محدوده مرزی بین شرایط سالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار داشته باشد و به تدریج در طول روز روند افزایشی در غلظت برخی آلاینده ها مشاهده شود ازاین رو سفارش می شود گروه های حساس شامل سالمندان، زنان باردار، كودكان و بیماران قلبی - عروقی از تردد در فضاهای باز اجتناب كنند.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران با اشاره به اینكه هم اكنون هوای تهران با شاخص ۱۰۱ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است، اظهار داشت: شاخص كیفیت هوای تهران در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ۱۰ بامداد امروز ۱۱۴ و در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت.

شهبازی در ادامه با اشاره به وضعیت جوی هوای تهران اظهاركرد: پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا برای امروز (۵ بهمن) نشان دهنده افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی است كه برای برخی ساعات بعدازظهر بارش پراكنده باران و وزش باد به بزرگی بالاتر از پنج متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی انتظار می رود.

این كارشناس شركت كنترل كیفیت هوای تهران اظهار داشت: به تدریج با تغییر شرایط جوی در شبانگاه، از سرعت باد كم می شود و تنها برخی ساعات همراه با وزش باد موثر با بزرگی بین ۳ تا ۵ متر بر ثانیه خواهد بود. این وضعیت جوی كم و بیش تا روز شنبه (۶ بهمن) ادامه خواهد داشت و افزایش نسبی در دما مشاهده خواهد شد.
1397/11/05
19:59:31
5.0 / 5
5484
تگهای خبر: امداد , تردد , كیفیت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است