احتمال صدور رای نهایی پرونده پالادیوم در هفته های آتی

احتمال صدور رای نهایی پرونده پالادیوم در هفته های آتی فست تریپ: رییس كمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران از احتمال صدور رای نهایی برای ساختمان پالادیوم ظرف دو یا سه هفته آینده توسط دادگاه تجدیدنظر آگاهی داد.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، محمد سالاری در حاشیه افتتاح یكی از شعبه های فروشگاه شهروند درباره پرونده ساختمان پالادیوم، اظهار داشت: برمبنای پیگیری كه در كمیسیون شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران انجام داده ایم تخلفات این ساختمان توسط شهرداری منطقه یك در قالب فرم های تخلف تدوین شده است و به كمیسیون ماده 100 ارسال شده است.

وی ادامه داد: شعبه بدوی سپس بررسی كارشناسی به این تصمیم رسید كه رای به جمع آوری تخلفات ساختمان جنوبی این پروژه داد؛ همین طور رای به جمع آوری تونل و پل هوایی كه برخلاف مقررات شهرسازی و معماری برمبنای توافق با شهردار وقت منطقه تولید شده بود داده شد.
وی افزود: مالك پالادیوم باید ظرف مدت 20 روز اعتراض خودرا نسبت به این رای اعلام می كرد كه این اعتراض انجام شد و پرونده به شعبه تجدیدنظر ارسال شد و هم اكنون همه منظر صدور رای نهایی هستند.
سالاری اشاره كرد: متاسفانه فرایند رسیدگی و صدور رای برای تخلفات ساختمانی خصوصاً پروژه های بزرگ مقیاس طولانی است و در حالیكه شهروندان انتظار دارند این پرونده های تخلف با سرعت پیگیری شود، ولی روند این پرونده ها طولانی تر از انتظار شهروندان میگردد در مورد پالادیوم هم مردم و دیدبان های شهری انتظار دارند هرچه زودتر پرونده به سرانجام برسد از این حیث ماهم گله داریم كه چرا روند رسیدگی به این پرونده طولانی شده است.
سالاری اشاره كرد: البته بعضی از این پرونده ها برای صدور رای نیاز به بررسی كارشناسی دارند و باید فرم های تخلف توسط شهرداری های مناطق تكمیل شود چونكه گاهی در این روندها اشكالات و ابهاماتی وجود دارد كه كارشناسی آنها طولانی میگردد و گاهی علت تاخیرها همین موضوعات است. امیدواریم ظرف دو یا سه هفته آینده رای این پرونده صادر شود.1397/09/20
14:05:00
5.0 / 5
5767
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است