تاكید به عدم استفاده نمك در برف روبی

تاكید به عدم استفاده نمك در برف روبی به گزارش فست تریپ رئیس كمیسیون سلامت شورای شهر تهران اظهار داشت: در بحث پاكسازی برف در تهران باید از نمك كمتر استفاده گردد چونكه سبب صدمه به درختان می گردد.به گزارش فست تریپ به نقل از مهر نشست هماهنگی اطلاع رسانی، فرهنگ سازی و اقدامات اجرایی در زمان بارش برف و باران بامداد امروز با حضور زهرا صدر اعظم نوری رئیس كمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران، مجتبی یزدانی معاون امور خدمات شهری شهرداری تهران، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ و تعدادی از مدیران روابط عمومی و امور فرهنگی شهرداری تهران در محل سالن كنفرانس شهرداری تهران برگزار گردید.
زهرا صدر اعظم نوری رئیس كمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در این نشست اظهار نمود: به علت برگزاری اقدامات صورت گرفته در حوزه عمران و ترافیك از جانب شهرداری تهران، تشكر می نماییم و در واقع نقاطی كه می توانند تولید معضل كنند شناسایی و رفع شده اند.
وی به لایروبی و پاكسازی صورت گرفته از جانب معاونت خدمات شهرداری مناطق اشاره نمود و اظهار داشت: امیدوارم امسال یك زمستان خوب و دلپذیری را با عنایت به برنامه ریزی شهرداری تهران داشته باشیم.
رئیس كمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران همینطور به هرس درختان و راه اندازی سایت های برف روبی در سطح مناطق تهران اشاره نمود و اظهار داشت: مقدمات خوبی فراهم شده كه البته در این زمینه باید از سایر دستگاه ها همچون نیروی انتظامی هم تشكر كرد و بطور قطع اگر حمایت پلیس و تلاش های آنها نباشد، اقدامات شهرداری به ثمر نمی رسد و در واقع پلیس حضور موثری را در این حوزه دارد.
صدر اعظم نوری در ادامه این جلسه خاطرنشان كرد: بارندگی فصل زمستان با عنایت به شرایطی كه وضعیت هوای تهران دارد بسیار دلپذیر خواهد بود اما زمانی این اتفاق صورت می گیرد كه شرایط مناسبی هم در هنگام بارش برف در تهران صورت بگیرد و در واقع بارش برف و باران سبب شادی و شادمانی مردم می گردد.
وی اظهار داشت: اما زمانی كه بارش برف و باران در تهران به معضل تبدیل می گردد باعث نارضایتی و دلخوری مردم می گردد كه ما باید تلاش نماییم این اتفاق در شهر تهران صورت نگیرد و مردم از بارش برف و باران رضایت كامل داشته باشند.
رئیس كمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران اضافه كرد: هر چقدر مدیران شهری آماده باشند به طبع بهتر می توانند مدیریت كنند و كمترین صدمه به شهر وارد شود و ما بیشترین بهره مندی را ببریم.
صدر اعظم نوری با اشاره به اینكه در سایر كشورهای دنیا هم زمانی كه برف و باران می آید، مشكلاتی برای مردم و ساكنان آن مناطق تولید می شود، اظهار داشت: اینطور نیست كه همه چیز در زمان عادی و در زمان بارش یكی باشد و اتفاقات در چنین شرایطی مشكلاتی برای مردم پیش می آید و حتی مردم از خانه هایشان بیرون نمی آیند.
وی افزود: ما باید اطلاع رسانی درستی در زمان بارش برف و باران به شهروندان داشته باشیم و البته اقدامات متناسبی باید برای این شرایط پیش بینی نماییم.
رئیس كمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با اشاره به اینكه در سال 50 برفی كه در تهران بارید توسط مردم در كوچه ها ساماندهی و جمع آوری شد خاطرنشان كرد: اساسا كوچه ها توسط شهرداری ها پاك نمی گردد و در واقع این مردم هستند كه خود در این زمینه اقداماتی انجام می دهند.
صدراعظم نوری افزود: ما نباید اجازه دهیم اتفاقاتی مثل بارش برف و باران باعث نارضایتی و دشواری مردم شود و امیدواریم معاونت خدمات شهری شهرداری تهران و سایر حوزه های در رابطه با این حوزه، روابط عمومی ها و سایر سازمان ها و شركت ها در زمان برف و باران اطلاع رسانی صحیح و درستی را داشته باشند.
وی همینطور از معاون خدمات شهری شهرداری تهران خواست حتما گزارشی را از برنامه های این معاونت در صحن شورا ارائه نماید.
رئیس كمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران خاطرنشان كرد: در بحث پاكسازی برف در تهران هم باید توجه گردد كه از نمك كمتر استفاده گردد چون كه نمك سبب از بین رفتن درختان می گردد كه در این زمینه نیاز است تمهیداتی اتخاذ شود.

1397/09/13
15:17:53
5.0 / 5
5646
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است