در آستانه روز جهانی معلولین

مدیران شركت بهره برداری متروی تهران و حومه در جایگاه معلولان قرار گرفتند

مدیران شركت بهره برداری متروی تهران و حومه در جایگاه معلولان قرار گرفتند به گزارش فست تریپ در مراسم ˮما به توان همˮ كه در آستانه روز جهانی معلولین، در ایستگاه متروی امام خمینی (ره) برگزار شد، مدیران شركت بهره برداری متروی تهران و حومه بر روی صندلی چرخدار نشستند تا بهتر مشكلات این قشر را هنگام تردد در ایستگاه های خطوط مترو درك كنند.


به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا و بنابر اعلام مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شركت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، این مراسم با حضور تعدادی از معلولان، نایب رییس هیات مدیره و مدیر عامل، معاونان و مدیران ارشد شركت بهره برداری متروی تهران و حومه ظهر روز یكشنبه ۱۱آذر ماه 1397 در ایستگاه امام خمینی (ره) برگزار گردید.
مهندس فرنوش نوبخت - نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل شركت بهره برداری متروی تهران و حومه در حاشیه این مراسم اظهار داشت: ۱۲ آذر ماه مصادف با روز جهانی معلولان است و به همین مناسبت معاونان و مدیران شركت بهره برداری متروی تهران و حومه خویش را در جایگاه معلولان و افراد كم توان قرار دادند تا بهتر مشكلات این قشر را هنگام تردد در ایستگاه های مترو درك كنند.
وی خاطرنشان كرد: این كار برای نخستین بار در متروی تهران اجرا شد و سعی كردیم تا با گفتگو با این افراد و دریافت پیشنهادات و انتقادات از كاستی های موجود برای تردد راحت در ایستگاه ها آگاه شویم؛ چون كه آنها بخش قابل احترام مسافران ما هستند و موظف هستیم برای راحتی آنها قدم برداریم.
وی ادامه داد: افراد معلول بعنوان بازوی مشورتی شركت بهره برداری مترو هستند و از این به بعد ماهانه مدیران ارشد شركت با این عزیزان جلسات مشاوره برای مناسب سازی ایستگاه ها برگزار می شود.
مدیر عامل شركت بهره برداری متروی تهران و حومه تصریح كرد: مناسب سازی تمام ایستگاه در دستور كار قرار دارد و در تلاش هستیم تا دسترسی افراد معلول به ایستگاه های مترو راحت تر شود.
در انتها این مراسم، یكی از معلولان با اهدای یك تابلو كه منقوش به نام علی ابن موسی رضا (ع) بود از مدیر عامل شركت بهره برداری مترو تهران و حومه قدردانی نمود، ضمن آنكه از جانب شركت بهره برداری متروی تهران و حومه هم با اهدا لوح به افراد معلول از آنها تقدیر گردید.1397/09/11
19:15:04
5.0 / 5
5797
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است