سامانه معاینه فنی راهداری به سیمفا متصل شد

سامانه معاینه فنی راهداری به سیمفا متصل شد فست تریپ: مدیركل دفتر حمل و نقل سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور از اتصال سامانه معاینه فنی سازمان راهداری به سیمفا آگاهی داد و اظهار داشت: متاسفانه هنوز راهداری از كل ظرفیت سامانه استفاده نمی كند و بخشی از معاینه های فنی خارج از این سامانه صادر میگردد.



به گزارش فست تریپ به نقل از ایسنا، مرضیه حصاری در سی و دومین جلسه كارگروه ملی كاهش آلودگی هوا كه در سازمان محیط زیست برگزار گردید در مورد اتصال سامانه معاینه فنی سازمان راهداری به سامانه یكپارچه معاینه فنی(سیمفا)، اظهار نمود: طی یك ماه گذشته بحث اتصال سامانه معاینه فنی سازمان راهداری به سیمفا با جدیت پیگیری و در این باره همكاری خوبی بین سازمان شهرداری ها و سازمان راهداری برقرار و در نهایت هفته گذشته اتصال این دو سامانه انجام شد.

وی با اشاره به اینكه امكان دستكاری اطلاعات رد و بدل شده بین راهداری و سیمفا وجود دارد، اظهار داشت: سیمفا برای خودروهای سبك با روش های مختلف دخالت انسانی را به حداقل رسانده است و در خودروهای سنگین باز می توان همین كار را اجرا كرد.

مدیركل دفتر حمل و نقل عمومی سازمان شهرداری ها اضافه كرد: به سبب اجرای فاز دوم طرح كاهش و پیشگیری از جریمه اشتباه، اتصال سامانه راهداری به سیمفا صورت گرفت.

حصاری اظهار داشت: متاسفانه هم اكنون سازمان راهداری از همه ظرفیت های موجود استفاده نمی نماید. استعلام از پلیس یعنی معاینه فنی كه صادر میگردد روی سامانه قرار نمی گیرد و بخشی از معاینه فنی خارج از سامانه صادر میگردد.




1397/09/08
17:09:31
5.0 / 5
4970
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است