علیرغم اعلام اولیه؛

هیچ یارانه بلیت اتوبوسی هنوز به حساب شهرداری واریز نشده است

هیچ یارانه بلیت اتوبوسی هنوز به حساب شهرداری واریز نشده است فست تریپ: دبیر كمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران اظهار داشت: هنوز یارانه بلیت اتوبوسی به حساب شهرداری واریز نشده است.محمدعلی كرونی در گفت وگو با خبرنگار مهر با اشاره به اخبار واریز بخشی از یارانه بلیت اتوبوس و مترو توسط دولت تصریح كرد: آخرین پرداخت ها در حوزه یارانه بلیت مترو و اتوبوس مربوط به سال ۹۴ است.
وی با اشاره به اینكه در حوزه یارانه بلیت مترو، دولت باید سالیانه ۷۰ میلیارد تومان به شهرداری پرداخت كند اما هنوز پرداخت نكرده است، اضافه كرد: یارانه بلیت اتوبوس در سال ۹۶، ۶۱۶ میلیارد تومان بوده كه هنوز این یارانه پرداخت نشده است.
دبیر كمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران اظهار داشت: امسال هم هنوز ریالی بعنوان یارانه بلیت به حساب های شركت واحد اتوبوسرانی واریز نشده و در این حوزه به شدت از دولت گله مند هستیم چونكه پشتیبانی از حمل و نقل عمومی در زمان كنونی شهرداری، از واجبات است.
به گزارش فست تریپ به نقل از مهر، روز گذشته محمد علیخانی در صفحه تلگرامی خود نوشت «پس از چند سال ۹.۹ میلیارد تومان یارانه بلیت اتوبوس توسط دولت پرداخت گردید. هر چند رقم آن زیاد نیست؛ ولی بالاخره طلسم آن شكسته شد».1397/08/30
15:25:49
5.0 / 5
5329
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است