به روزرسانی سیاهه انتشار شهر تهران

به روزرسانی سیاهه انتشار شهر تهران فست تریپ: قائم مقام شركت كنترل كیفیت هوای تهران از به روز رسانی سیاهه انتشار شهر تهران توسط بخش های دانشگاهی و علمی آگاهی داد و اظهار داشت: شركت كنترل كیفیت هوای تهران با مجموعه های دانشگاهی در این زمینه همكاری می كند.حسین شهیدزاده در گفت و گو با ایسنا با اشاره به به روزرسانی سیاهه انتشار شهر تهران اظهار نمود: لازم است كه سیاهه انتشار هر چند سال یكبار به روزرسانی و بازبینی شود. سیاهه انتشار حال حاضر شهر تهران در سال ۹۲ به روزرسانی شد و با وجود تغییراتی كه شهر در خلال این چند ساله داشته به روز رسانی سیاهه انتشار واجب است.

قائم مقام شركت كنترل كیفیت هوای تهران افزود: شهر موجود ثابتی نیست و دائم در حال تغییر و رشد است. به دنبال آن منابع آلاینده هم تغییر می كند كه در سیاهه انتشار باید در نظر گرفته شود. ما بعنوان زیرمجموعه شهرداری تهران در گذشته كار بازبینی در سیاهه انتشار را انجام دادیم ولی این كار امسال توسط دانشگاه ها انجام می گردد.

شهیدزاده اضافه كرد: برخی دانشگاه ها كه دانش و ابزار كافی برای به روزرسانی سیاهه انتشار را دارند می توانند بعنوان یك مرجع علمی و آكادمیك این كار را انجام دهند. در این صورت دستگاه های مختلف به اعداد و ارقام استخراج شده اطمینان بیشتری خواهند داشت.

وی در انتها با اشاره به اینكه ما از به روز رسانی سیاهه انتشار شهر تهران توسط دانشگاه ها استقبال می نماییم، اظهار نمود: شركت كنترل كیفیت هوای تهران با مجموعه های دانشگاهی همكاری می كند و اطلاعاتی را كه برای به روز رسانی لازم است در اختیار آنها قرار می دهد.
1397/08/23
13:55:34
5.0 / 5
5000
تگهای خبر: دستگاه , شهرداری , كیفیت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است