هوای امروز سالم می باشد

هوای امروز سالم می باشد فست تریپ: مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اظهار داشت: طبق نتایج پیش بینی كیفیت هوا، طی امروز (۱۶ آبان ماه) وضعیت كیفی هوای بیشتر نواحی پایتخت در شرایط سالم خواهد بود و انتظار می رود تا فردا (۱۷ آبان ماه) بر غلظت آلاینده ها همچون ذرات معلق به صورت نسبی افزوده شود.حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا افزود: پیش بینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوا نشان دهنده كاهش میزان ناپایداری جوی طی امروز (۱۶ آبان ماه) نسبت به روز گذشته است و در بعضی ساعات وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متربرثانیه از سمت نواحی جنوبی - جنوب شرقی انتظار می رود.

وی در ادامه اظهار داشت: این شرایط جوی فردا (۱۷ آبان ماه) كم و بیش ادامه خواهد داشت و برای برخی ساعات وزش باد موثر پیش بینی می گردد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شركت كنترل كیفیت هوای تهران اضافه كرد: تا فردا (۱۷ آبان ماه) دما تغییر محسوسی پیدا نمی كند.

شهبازی در انتها با اشاره به اینكه میانگین كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۰ و هوا در شرایط سالن بود، اظهار نمود: این شاخص هم اكنون ۶۸ و هوا در شرایط سالم می باشد.
1397/08/17
22:35:54
5.0 / 5
5188
تگهای خبر: كیفیت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است