شهردار تهران در جمع خدام الحسین (ع) نجف:

شما هم میهمان هستید و هم میزبان، به عشق به امام حسین (ع) آمده اید

شما هم میهمان هستید و هم میزبان، به عشق به امام حسین (ع) آمده اید فست تریپ: شهردار تهران در جمع خدام الحسین (ع) نجف اظهار داشت: شما از جانب دیگر برای زائران امام میزبان هم هستید. میزبان تلاش می كند بهترین رفتار را در مقابل میهمان داشته باشید.


محمدعلی افشانی در جمع خدام الحسین در نجف اظهار داشت: ابتدا از همه خادمان زائران امام حسین (ع) سپاسگزارم كه با دل و عشق به همه زائرانی كه برای زیارت عتبات عالیات آمده اند، خدمت می كنند.
شهردار تهران اضافه كرد: من قبل از این در تهران در جمع شما حاضر شدم. فقط می خواهم باز تاكید كنم كه افتخار بزرگی برای شماست كه اینجا هم میزبان هستید و هم میهمان. افشانی توضیح داد: رسم میزبانی و مهمانی، هر دو در فرهنگ كهن ما بسیار مهم بوده و بایدها و نبایدها درباره هر دوی آن ها ذكر شده است. وی افزود: كسی كه می خواهد میهمان شود، بهترین لباس هایش را می پوشد و بهترین آداب را به جای می آورد. افشانی با اشاره به اینكه شما میهمان امام حسین (ع) هستید اظهار داشت: شما میهمان كسی هستید كه بزرگترین انسان هاست و همه بشریت مدیون و وامدار اوست. شهردار تهران اضافه كرد: شما از جانب دیگر برای زائران امام میزبان هم هستید. میزبان تلاش می كند بهترین رفتار را در مقابل میهمان داشته باشید. افشانی با اشاره به اینكه خدام الحسین باید بهترین رفتار را با میهمانان امام حسین (ع) داشته باشند، اظهار داشت: شما باید بعنوان سفیران ایران، تهران و شهرداری پایتخت كشور عزیزمان، برای دیگران الگو و مثال باشید. شهردار تهران در خاتمه اظهار داشت: افتخار می كنم در جمع خادمان امامان هستم.

1397/08/05
14:49:52
5.0 / 5
4384
تگهای خبر: شهرداری
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است