آغاز مجوز اكران تبلیغات در فضای محیطی شهر

آغاز مجوز اكران تبلیغات در فضای محیطی شهر فست تریپ: جلسه كمیسیون معاملات سازمان زیباسازی شهر تهران با مبحث مزایده صدور مجوز اكران آگهی و تبلیغات بر روی بخشی از پیكره های تبلیغاتی شهر تهران برگزار گردید.به گزارش فست تریپ به نقل از مهر، حمید صابرفرزام معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهرداری در حاشیه جلسه كمیسیون معاملات در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شركت هایی میتوانستند در مزایده حاضر شوند كه مجوز آنها از اداره كل تبلیغات معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد تایید شده باشد.
وی اضافه كرد: این شركت ها در كمیته تبلیغات سازمان زیباسازی شركت كرده و رتبه بندی آنها مشخص می گردد.
باقرفرزام خاطرنشان كرد: ما ۳۷ هزار متر مربع فضای تبلیغاتی برای تبلیغات محیطی داریم و می خواهیم برای سال بعد این فضا را افزایش دهیم.
وی درباره فرآیند ارزش گذاری فضاهای تبلیغاتی اظهار داشت: یك تیم متشكل از كارشناسان دادگستری، شهرداری و... بعنوان مبلغ پایه مزایده قیمت ها را مشخص می كنند اما قیمت نهایی را شركت ها و بازار مشخص نماید.
معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهرداری در پاسخ به سوالی در خصوص اینكه حق شركت های كوچكتر تضییع می شود، اظهار داشت: تصمیم گرفتیم باكس های كوچكتر را هم طراحی و تولید نماییم كه ویژه شركت های سال اولی باشد. هزینه تبلیغاتی آنها كمتر است و شركت های بزرگ امكان حضور در این باكس ها را ندارند.این پاكتها شامل اسناد شركت ها، مجوز شركت و در نهایت قیمت ها است و هر شركتی كه بالاترین قیمت را اعلام نماید در نهایت اكران تبلیغات به آن شركت داده می شود. وی با اشاره به اینكه در این نوع مزایده ها فرصتی برای شركت های گرید ۴ و ۵ داده نمی گردد، اظهار داشت: برای شركت ها با گرید ۱، ۱۰ هزار متر مربع، گرید دو ۷ هزار متر مربع و در نهایت گرید ۳ پنج هزار مترمربع باكس تبلیغاتی داده می شود.معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهر تهران در مورد قیمت های شركت ها اكران آگهی و تبلیغات بر پیكرهای تبلیغی شهر تهران اظهار داشت: قیمت های باكس ها متفاوت می باشد و این قیمت ها برپایه منطقه و محلات تعیین می گردد. در این دوره از مزایده ۲۵ شركت اسناد مزایده خویش را خریداری كردند كه در نهایت ۱۷ شركت پاكت خویش را به سازمان زیباسازی (كمیسیون معاملات) عرضه كردند. وی در مورد فرآیند بازگشایی پاكت ها اظهار داشت: بعد از آنكه پاكت اول كه مربوط به اسناد شركت هاست باز شود و اسناد عرضه شده صحیح باشد در ادامه پاكت های دوم و سوم هم بازگشایی خواهد بود.معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهر تهران با تاكید براینكه تمام فرآیند مزایده زیر نظر سازمان بازرسی كل كشور و واحد حراست سازمان زیباسازی شهر تهران انجام می گیرد، اظهار داشت: در این بخش همه كارها به صورت شفاف و حتی با حضور خبرنگاران انجام می پذیرد.
كسب درآمد ۱۰ هزار میلیارد تومانی از تبلیغات شهری
محمود میرلوحی هم در جلسه كمیسیون معاملات (مزایده صدور مجوز اكران آگهی و تبلیغات بر روی بخشی از پیكره های تبلیغاتی شهر تهران) اظهار نمود: در این دوره از مدیریت شهری سعی شده كه همه فرآیندها در سطح شهر تهران شفاف باشند.
وی خاطرنشان كرد: تهران ظرفیت بسیار زیادی را در خصوصی تبلیغات شهری دارد و باید از این فرصت به نحو مطلوب و شایسته بهره برد.
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینكه وضعیت تبلیغات در شهر تهران قابل قبول نیست، اظهار داشت: امیدواریم شركت هایی كه در مزایده برنده می شوند در كنارشان از افراد خلاق و نخبه استفاده كنند.
میرلوحی افزود: درصورت برنامه ریزی صحیح می توان سالانه ۱۰ هزار میلیارد تومان درآمد از بخش تبلیغات در سطح شهر تهران داشت باشیم البته این امر مستلزم برنامه ریزی دقیق و صحیح است.
وی ضمن اشاره مجدد به ظرفیت شهر تهران در بحث تبلیغات اظهار داشت: شهرداری متصدی تبلیغات در شهر تهران است و باید از این فرصت به نحو مطلوب استفاده نماید.
عضو شورای شهر تهران اظهار داشت: در صورتیكه نتوان از فرصت های پیش آمده استفاده نماییم باید به سمت شهر فروشی و تراكم فروشی برویم.

1397/05/14
14:19:42
5.0 / 5
4905
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
Fast Trip

فست تریپ

حمل فوری مسافر و کالا

fasttrip.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فست تریپ محفوظ است